Kürtaj maliyeti

İstenmeyen hamilelikleri sonlandırmada güncel zamanda en güvenli yöntem halen kürtajdır, merak edenler için hemen söyleyeyim, piyasada kaçak olarak satılmaya çalışılan düşük hapı veya Cytotec, RU-486 gibi ilaçlar aşırı kanama sonucu hayatını kaybedenenlerden dolayı yaklaşık 10 sene önce devlet tarafınca yasaklanmıştır, düşük ilaçlarını satın alarak denemenizi tavsiye etmiyoruz, ayrıca işi ucuza getireyim düşünceside doğru değil zira düşük hapı fiyatları kaçak yollarla temin edildiğinden kürtaj maliyeti ile yarışır durumdadır.

İstanbul'da 2019 Haziran ortası ve Ramazan ayı itibarı ile  kürtaj maliyetler en ucuz yeni başlayan hamileliklerde uygulanır, ama gebelik haftası yükseldikçe kürtaj fiyatlarıda artar, sizin durumunuza uygun çocuk aldırma ücretini öğrenmek için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilir veya WhatsApp  den mesaj atarak kürtaj fiyat listemizi taleb edebilirsiniz.

Gebelik muayenesi ve ultrason incelemeleri genelllikle kürtaj maliyetlerine dahil edilir, en azından biz öyle yapıyoruz, yani zikrettiğimiz ücretlere herşey dahil oluyor, tabi kürtaj sonrası ilk 1 ay içinde geleceğiniz kontrol muayeneside kürtaj pakedinin içinde olacaktır. Kredi kartı yerine nakit ödeyenlere ise indirim yapmak geleneksel ikramımız durumundadır :)

Kürtaj maliyeti ne kadardır diye soranlar WhatsApp'tan ulaşabilir, kürtaj maliyeti nedir ve ne değildir üst paragraflarda anlattım, kürtaj ücreti genel olarak hamilelik haftasına göre hesaplanır, kürtaj kaç paraya yapılır sormak için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, kürtaj 2016 haziran fiyatları geçen yıla nazaran %10 kadar arttı, ucuz kürtaj için adet gecikmesi olduğunda başvurmanızda fayda var, kürtajda gizlilik kuralı sgk anlaşması olmayan özel jinekolog muayenehanelerinde daha iyi uygulanıyor, kurtaj fiyatlari en çok hamilelik haftası baz alınarak çıkartılıyor.

Kürtaj

Hamileyseniz ve taşımak istemiyorsanız bu konuda tek çare vakum kürtajdır, mevzu hakkında detaylı bilgiler için önceki yazılarımı inceleyin.

Kürtaj fiyatı

Gebelikten kurtulmak için henüz 10 haftayı aşmadıysanız en güvenli yol vakumla kürtajdır, 2019 senesi haziran ayı yani Ramazan ayı boyunca İstanbul'da kürtaj ücretlerinin kaç para olduğunu öğrenmek için Bakırköy meydandaki muayenehanemizi arayabilirsiniz veya WhatsApp  üzerinden yazarak kürtaj fiyat listesi alabilirsiniz. Adet gecikmesi yeni ise en ucuz fiyatla çocuk aldırmanız mümkün olur ama ilerleyen haftalarda cebinizden çıkacak kürtaj masrafı artacaktır.

Kürtaj nasıl yapılıyor ?

Çocuk aldırma metodu olarak vakum ile kürtajın nasıl yapılmakta olduğu sır değil nerdeyse yarım asırdır merak ediliyor, kesici veya delici tıbbi alet kullanılmadan negatif basınç yani vakumla gerçekletiriyoruz, dolayısı ile 10 dakikada bitiyor ve hasta ağrı çekmiyor.

Kürtaj sonrası

İstemediğiniz bir gebelikten kurtulmanın heyecanı ile kürtajdan sonra dikkat edilmesi gereken hususlar unutulabilir, en önemliside ilk 10 gün cinsel ilişkiye girmeme kuralıdır.

İstanbul kürtaj

Avrupa yakası istanbul kürtaj için bir anavatan haline geldi, sadece rumeli tarafında yaşayanlar değil anadolu yakası, hatta yakın illerden bile kürtaj için Bakırköy civarına geliyor.

Kürtaj Bağcılar

İstanbul Bağcılar ilçesinde kürtaj yapılan yerler ve kürtaj maliyetleri hakkında bilgi almak için kürtaj Bağcılar başlıklı yazımız inceleyin.

Kürtaj maliyeti konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Bu blogdaki popüler yayınlar

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj nerede yapılır ?