Kürtaj maliyeti

İstenmeyen hamilelikleri sonlandırmada güncel zamanda en güvenli yöntem halen kürtajdır, merak edenler için hemen söyleyeyim, piyasada kaçak olarak satılmaya çalışılan düşük hapı veya Cytotec, RU-486 gibi ilaçlar aşırı kanama sonucu hayatını kaybedenenlerden dolayı yaklaşık 10 sene önce devlet tarafınca yasaklanmıştır, düşük ilaçlarını satın alarak denemenizi tavsiye etmiyoruz, ayrıca işi ucuza getireyim düşünceside doğru değil zira düşük hapı fiyatları kaçak yollarla temin edildiğinden kürtaj maliyeti ile yarışır durumdadır.

İstanbul'da 2016 Haziran ortası ve Ramazan ayı itibarı ile  kürtaj maliyetler en ucuz yeni başlayan hamileliklerde uygulanır, ama gebelik haftası yükseldikçe kürtaj fiyatlarıda artar, sizin durumunuza uygun çocuk aldırma ücretini öğrenmek için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilir veya WhatsApp 0532 221 3007 den mesaj atarak kürtaj fiyat listemizi taleb edebilirsiniz.

Gebelik muayenesi ve ultrason incelemeleri genelllikle kürtaj maliyetlerine dahil edilir, en azından biz öyle yapıyoruz, yani zikrettiğimiz ücretlere herşey dahil oluyor, tabi kürtaj sonrası ilk 1 ay içinde geleceğiniz kontrol muayeneside kürtaj pakedinin içinde olacaktır. Kredi kartı yerine nakit ödeyenlere ise indirim yapmak geleneksel ikramımız durumundadır :)

Kürtaj maliyeti ne kadardır diye soranlar WhatsApp'tan ulaşabilir, kürtaj maliyeti nedir ve ne değildir üst paragraflarda anlattım, kürtaj ücreti genel olarak hamilelik haftasına göre hesaplanır, kürtaj kaç paraya yapılır sormak için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, kürtaj 2016 haziran fiyatları geçen yıla nazaran %10 kadar arttı, ucuz kürtaj için adet gecikmesi olduğunda başvurmanızda fayda var, kürtajda gizlilik kuralı sgk anlaşması olmayan özel jinekolog muayenehanelerinde daha iyi uygulanıyor, kurtaj fiyatlari en çok hamilelik haftası baz alınarak çıkartılıyor.

Kürtaj

Hamileyseniz ve taşımak istemiyorsanız bu konuda tek çare vakum kürtajdır, mevzu hakkında detaylı bilgiler için önceki yazılarımı inceleyin.

Kürtaj fiyatı

Gebelikten kurtulmak için henüz 10 haftayı aşmadıysanız en güvenli yol vakumla kürtajdır, 2016 senesi haziran ayı yani Ramazan ayı boyunca İstanbul'da kürtaj ücretlerinin kaç para olduğunu öğrenmek için Bakırköy meydandaki muayenehanemizi arayabilirsiniz veya WhatsApp 0532 221 3007 üzerinden yazarak kürtaj fiyat listesi alabilirsiniz. Adet gecikmesi yeni ise en ucuz fiyatla çocuk aldırmanız mümkün olur ama ilerleyen haftalarda cebinizden çıkacak kürtaj masrafı artacaktır.

Kürtaj nasıl yapılıyor ?

Çocuk aldırma metodu olarak vakum ile kürtajın nasıl yapılmakta olduğu sır değil nerdeyse yarım asırdır merak ediliyor, kesici veya delici tıbbi alet kullanılmadan negatif basınç yani vakumla gerçekletiriyoruz, dolayısı ile 10 dakikada bitiyor ve hasta ağrı çekmiyor.

Kürtaj sonrası

İstemediğiniz bir gebelikten kurtulmanın heyecanı ile kürtajdan sonra dikkat edilmesi gereken hususlar unutulabilir, en önemliside ilk 10 gün cinsel ilişkiye girmeme kuralıdır.

İstanbul kürtaj

Avrupa yakası istanbul kürtaj için bir anavatan haline geldi, sadece rumeli tarafında yaşayanlar değil anadolu yakası, hatta yakın illerden bile kürtaj için Bakırköy civarına geliyor.

Kürtaj Bağcılar

İstanbul Bağcılar ilçesinde kürtaj yapılan yerler ve kürtaj maliyetleri hakkında bilgi almak için kürtaj Bağcılar başlıklı yazımız inceleyin.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi ( sayfalar bölümünde )
0212 227 5519 
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274 
Haritada adres ve konum ( sayfalar bölümü )
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri ( sayfalar bölümü )
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )

Kürtaj maliyeti yorumları ( sayfalar bölümünde )

www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Kürtaj maliyeti konusu için site kullanım kuralları ( sayfalar bölümü )

Yorumlar

 1. Iyi akşamlar doktor bey kürtaj maliyeti hakkında soru aliyormusunuz?
  Jin op dr turgay karakaya: Evet
  7 06 2016, 22:48 - .: Whatsap arayabilrmiyim?
  7 06 2016, 22:48 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın
  7 06 2016, 22:49 - .: Burdan yazsam acil olduğu icin sormak istiyorum yardıminiza ihtiyacım var
  7 06 2016, 22:52 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  7 06 2016, 22:54 - .: Doktor bey ben 21 yaşındaym nişanlıym nişanlımla yakınlaştk bu ay ve adetim düzenliyken her ay olmadan önce belirtileri göğüs ağrısı şişkinlik hassaslik varken bu ay adetim gecti ve hiçbir belirti yok test yaptım negatif tam bir birliktelik olmadı testi adet gunumden once yapmstm hamile olma imkanım yoktur degilmi beni bi aydinlatrmsiniz?
  7 06 2016, 22:55 - Jin op dr turgay karakaya: Adet gecikmesi llunca test
  7 06 2016, 22:56 - .: ??
  7 06 2016, 23:02 - .: Doktor bey cevap alamadim hala??

  YanıtlaSil
 2. Netten aldım numaranızı bazı bilgiler almak istiyorum
  3 07 2016, 09:07 - .: Çocuk 17 günde belli olurmu gebe kalınması ihtimali varmi hocam varsa kürtaj maliyeti nedir
  3 07 2016, 09:08 - Jin op dr turgay karakaya: www.hamileliktest.com burda yazdım

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatı 2018 istanbul

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj Fiyatları