Kürtaj ne kadar ?

İstanbul'da gebelik sonlandırmak yada kürtaj ne kadar konusuna girerek 2016 için en güncel kürtaj fiyatları hakkında bilgi vermeden önce çocuk aldırma maliyetleri hakkında İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemize ulaşan sorular ve WhatsApp üzerinden iletişim kuranların merak ettikleri alt konulardanda bahsedeceğimizi söylemek isterim, örneğin kürtaj ne kadar 2016 maliyetleri, hamilelik belirtileri nelerdir, İslamda kürtaj ne kadar günahtır, kürtaj ne kadar sürüyor, istirahat gerektirirmi, kürtaj ne kadar sürede yapılır, kaç dakika sürer, kürtaj ne kadar sürede yapılmalıdır, kürtaj ne kadar sürede iyileşir, kürtaj sonrası kaç gün sonra cinsel ilişkiye girilebilir, kürtaj ne kadar aralıkla yapılır ve kürtaj sonrası hamile kalmak zorlaşır mı ? Gibi hususlarıda unutmuyoruz.

İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu tarafında kürtajın ne kadar fiyata yapıldığına geri dönersek, kürtaj fiyatını diretk olarak buraya yazamıyorum, ama telefonla arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak 2016 fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Ülkedeki birçok jinekologun ve Cumhuriyet tarihinden beri eski dönemlerden itibaren gelenek haline gelmiş gebelik haftasına göre kürtaj ücreti belirleme uygulamasını halen yapmaktayız, dolayısı ile hamileliğiniz ne kadar ilerlerse çocuk aldırma maliyetinizde paralel olarak artacaktır. Kürtaj fiyat hesaplama ayrıntılarını aşağıda veriyorum.

Kürtaj

Tanımsal açıdan kürtaj dendiğinde ilk akla gelen çocuk aldırmak yada bir diğer deyişle hamileliği sonlandırmaktır. Geniş anlamda ise kürtaj kelimesi ( küretaj ) sadece jinekolojide değil tüm cerrahi branşlarda dokuları kazımak anlamında kullanılır.

Kürtaj fiyatları

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde halihazırda uyguladığımız 2016 senesi kürtaj fiyatları için bizi telefonla arayabilir veya WhatsApp üzerinden yazarak güncel fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Çocuk aldırma maliyetlerini gebelik haftasına bakarak hesaplıyoruz, o yüzden son adet tarihinizi hatırlıyorsanız tahmini rakamları çıkartabilirsiniz.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Bizi arayarak kürtaj nasıl yapılır diye soran birçok hastaya kısa cevap olarak vakumlu kürtaj tekniğini uyguluyoruz, 10 dakikada bitiyor ve yürüyüp gidiyorsunuz, rahim içine herhangi bir tıbbi alet sokulmadığı için lokal anestezi ile ağrısız acısız atlatabiliyorsunuz ve kürtaj sonrası kanama, ağrı gibi şikayetler pek olmuyor diyebiliyoruz. Kürtaj nasıl yapıldığı ile daha fazla detey için bu paragraftaki linkte tıklayın.

Kürtaj görüntüleri

Çocuk aldırma konusunda karar veren birçok bayan youtube'da kürtaj görüntüleri aratarak bu işlemin nasıl yapıldığını anlamaya çalışır. Ülkemizde kürtaj videosu kaydetmek veya yayınlamak yasak olduğu için bulduklarınız güncel vakum kürtaj uygulaması değildir.

Kürtaj ücretleri

Yukarıda bahsettiğim gibi 2016 kürtaj ücretleri için Bakırköy'deki muayenehanemize telefonla ulaşabilirsiniz, yada WhatsApp üzerinden güncel ücret listemizi isteyebilirsiniz, çocuk aldırma fiyatı belirlemek için önce ultrasonla gebelik haftasına bakıyoruz, günü-gününe net olarak çıkıyor.

Kürtaj yasak mı ?

2016 Şubat sonu itibarı ile hali hazırda yürürlükte olan kürtaj kanunlarına göre 10 haftayı geçmediği sürece isteğe bağlı çocuk aldırabilirsiniz. Bizi arayarak kürtaj yasak mı diye soranlara kısa cevap bu olsun.

Kürtaj fiyatları İstanbul

Tüm ülkede birçok ilde istek üzerine gebelik sonlandırma yapılıyor, 2016 kürtaj fiyatları İstanbul ve ilçelerinde jinekologlarca farklı uygulanabilir, bu konuda belli bir ücretlendirme standartı yoktur ama genellikle herkesin ulaşabileceği seviyelerde olduğunu söyleyebiliriz.

Kürtaj Çekmeköy

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemize bebek aldırmak için sadece Avrupa yakasından değil, Anadolu yakası hatta kürtaj Çekmeköy'de yapılır mı diye sormak için arayanlar bile metrobüsle bize gelebiliyor.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519 
0532 221 3007 
0542 215 7274 WhatsApp Haritada adres ve konum
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, Bakırköy meydana çok yakınız )
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Site kullanım kuralları

Yorumlar

 1. Iyi aksamlar dr bey numaranizi netten aldim.umarım bu saatte rahatsız etmiyorumdur ama kürtaj ne kadar ?.benim hesabıma göre 6+5 günlük druma göre ise 4+5 günlük hamileyim.hamileliğin 30.gününde cytotec kullandım iki gun kadar siddetli olmayan kanama geçirdim ve gecen haftaki miluaynemde sadece kese gözüktü.hamilelik devam ediyor sanırım😁.hastane ortamında kürraj olmak istemiyorum çünku ailemde çocugu olan tek kiş benim ve kadın doğumcum halam😁 kürtaja kesinlikle karşı.resmi kayıtsız kürtaj olmam mümkün mu ve ücret konusunda bilgi verebilir misiniz.
  28 02 2016, 21:11 - .: Yarın ögleden sonrası için randevu alabilir miyim
  28 02 2016, 21:27 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  28 02 2016, 21:27 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  28 02 2016, 21:28 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım
  28 02 2016, 21:28 - Jin op dr turgay karakaya: Saat 14.00 te
  28 02 2016, 21:28 - .: Tskkrler

  YanıtlaSil
 2. Merhaba 2 haftalık hamile olduğumu sanıyorum, sizde kürtaj ne kadar hocam? Adet dönemim 2 gun gecikti aa belirtilerden dolayı ben emin gibiyim. Ve gebelik testi 2. Cizgi silik olarakda olsa pozitif cıktı.
  25 03 2016, 20:50 - .: Vakum yöntemiyle operasyonu gerceklestirdiginizi okudum
  25 03 2016, 20:51 - .: Haftaya bugün kendimi aharlayabilecegimi umuyorum
  25 03 2016, 20:51 - .: Fiyat bilgisi alabilir miyim
  25 03 2016, 20:53 - .: Kurtaj icin

  YanıtlaSil
 3. Turgay bey merhabalar sizde kürtaj ne kadar ?
  Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  7 06 2016, 10:46 - .: Bişey danışcaktım
  7 06 2016, 10:49 - .: Benim kız arkadaşım 17 yaşında ve hamile olduğunu düşünüyor
  Tabi haliyle korkuyoruz. 4 hafta geçti üzerinden tüm belirtilerini görüyor.
  Eğer hamilelik testini yapcak bikaç güne. Ne yapabiliriz hamileyse yardımcı olabilir misiniz?
  7 06 2016, 10:50 - Jin op dr turgay karakaya: Anne onayı
  7 06 2016, 10:50 - .: Annenin gelmeside gerekir mi?
  7 06 2016, 10:51 - Jin op dr turgay karakaya: Gebelik netleşince detay verelim hayır
  7 06 2016, 10:52 - .: Tamam çok teşekkür ederim dönüş yapıcam

  YanıtlaSil
 4. İyi gunler. 2 hafta 2 gunluk gebe oldugumdan supheleniyorum. Planlamadigim bir durum bu acikcasi. Kurtaj proseduru ve fiyatlari hakkinda bilgilendirirseniz cok secinirim. kürtaj ne kadar tutar?
  4 07 2016, 11:35 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.kizlikzarimuayene.com/p/tum-fiyat-listesi-kzlk-zar-dikimi.html?m=1

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatı 2018 istanbul

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj Fiyatları