Kürtaj fiyatı 2015

Kürtaj fiyatı 2015
2015 yılı başında İstanbul'da kürtaj fiyatları yaklaşık olarak ... tl civarından başlar ve gebelik haftasına göre ne şekilde artar bu yazımızda anlatıyoruz. Kalemi elimize almışken sadece çocuk aldırma ücretlerine değil sizden gelen birçok soruyada tüm ayrıntıları ile yanıt vererek kafanıza takılan her sualinize cevap getirmeye gayret göstereceğiz , merak ettiğiniz şeyleri bu yazıya yorum bırakarak bize sorun , isimsiz yorum bırakabilirsiniz ve kürtaj yorumlarını sitemizden takip edin. Bu jinekolojik makalemizde ele aldığımız konular ; kürtaj fiyatları kaç paradır ve neye göre artar , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj yasasına göre en son kaç aylığa kadar çocuk alınabilir , bekar veya evli kürtaj farkedermi , kürtaj sonrası kanama olur mu , kürtajda eş izni şartmı , İstanbul Bağcılar'da kürtaj ücretleri nedir , kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nekadar gider , geçici kızlık zarı dikimi kimlere uygundur , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır , kızlık zarı diktirenlerin yorumları nedir , esnek kızlık zarı yırtılınca kanarmı , İstanbul'da vajina daraltma fiyatları nekadardır , çift kat flep dahamı sağlamdır, İstanbul'da saç ekimi fiyatları nedir gibi sorularınıza yanıtlarda veriyoruz. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya anlatıyor.

WhatsApp = 0532 221 3007

www.twitter.com/jinekologdr

www.facebook.com/kurtajfiyatlari

Kürtaj

İstanbul'da kürtaj denildiği zaman aklına çocuk aldırma dılında başka bir anlam gelen varmıdır acaba ? gerçi telefon açarak hala kürtaj nedir diye soranlar olmuyor değil. Kürtaj latince kazımak fiilinden gelen bir deyimdir ama günümüzde gebelik sonlandırma yada bebek aldırma şeklinde kullanılır , zaman içinde geliştirilen vakum kürtaj tekniği ile kazıyarak kürtaj artık yapılmıyor olsa bile kürtaj kelimesi hala yaygındır. Ayrıntılar için okumaya devam ediniz.

Kürtaj fiyatları

2015 senesinde Ankara , İstanbul gibi şehirlerde kürtaj ücretlendirmesi ... tl civarından başlar demiştik , aslında gebe olduğunuzun farkına adet gecikmesi olduğu zaman vardığınızdan dolayı en küçük gebelik 4 haftalıktır diyebiliriz , İstanbul'da kürtaj yapan yerlerde 4 haftalık hamilelik için sizden yaklaşık ... tl isteyeceklerdir , ama gebelik 5 haftaya çıkmış ise bu sefer ... tl , 6 haftaya çıktığında ... tl gibi artan çocuk aldırma fiyatları söz konusu olacaktır. Kürtaj yapan doktorlar genelde gebelik haftasını tayin etmek için yaptıkları ultrason ve muayene için ek bir ücret yada muayene parası istemezler.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Çocuk aldırmada tek yöntem olan kürtajın metodolojisi bize çok sorulur , hergün birçok hasta bize kürtaj nasıl yapılır diye soruyor. Dünyadaki en garantili metod olan vakum kürtaj metodu nasıl yapılıyor anlatalım , hastanın kabulu , ultrasonda gebelik haftasının netleştirilmesi , rahim girişinin lokal anestezikle uyuşturulması , hegar bujisi ile collum dilatasyonu yapılması , karmen kanülünün collum uteriye yani rahim kanalına yerleştirilmesi , karmen kanülünün ucuna vakum aparatı takılması , negatif basınç uygulanarak hamilelik kesesinin dışarı alınması şeklinde özetlenebilir. Kürtajdan heen sonra hasta tekrar ultrasona tabi tutulur ve rahim içinde parça kalmadığından emin olunur.

Vakum kürtaj

Gerek 2015 yılı gerekse son 30 yılda dünya üzerinde ve İstanbul'da en garantili ve güvenli gebelik sonlandırma metodunun vakumlu kürtaj olduğunu sanıyorum herkes bilir. Peki bu vakum kürtajının üstünlüğü nerden gelmektedir? Eski dönemlerde yapılan kazıma kürtajda rahim içi komple kazınırdı, hatta ben bunu kabak dolması oymaya benzetirdim , ama bereket versinki vakumla kürtajda rahim içine herhangi bir tıbbi alet sokulmuyor ve kazıma yapılmıyor , sadece negatif basınç uygulanarak gebelik kesesi tümden dışarı alınır. Vakum kürtajda rahim kazınmadığı için üreme fizyolojiside etkilenmez ve kürtaj sonrası gebelik sorunu yaşamazsınız. Ankara , İzmir ve İstanbul'da vakum kürtaj fiyatları ortalama ... tlden başlar.

Kürtaj sonrası

Çocuk aldırdıktan sonra nelere dikkat etmek lazım hemen dile getirelim ve akılda kalsın ; kürtaj sonrası cinsel ilişki için 10 gün kadar beklemelisiniz , kürtajdan sonra kanama ve ağrı şikayetiniz pek olmayacaktır , bebek aldırdıktan sonra ilk adetinizi yaklaşık 40 gün sonra görmeye başlarsınız , endişe etmeyin , kürtajdan sonra yeniden hamile kalabilirmiyim diye çok soran oluyor , elbette kalabilirsiniz , vakum kürtaj sizin üreme kabiliyetinizi kesinlikle etkilemez.

Kürtaj yasası

İstenmeyen gebeliklerin isteğe bağlı sonlandırılmasını düzenleyen kanun maddelerine kürtaj yasası denir. Çocuk aldırma kanununa göre en geç 10 haftaya kadar kürtaj olabilirsiniz. 11 haftalık , 12 haftalık ve daha büyük gebelikler için kürtaj yasağı söz konusu olacaktır. Yine 18 yaşında değilseniz çocuk aldırmak için anne veya babanızın izni gerekir. Evli bayanalarada kısıtlamalar var , çocuk aldırmak için eş izni almaları gerekiyor. Bekar bayanlar kimseden izin almadan kürtaj olabilirler.

Kürtaj Şişli

İstanbul'da Şişli'de kürtaj fiyatları genellikle olması gereknden biraz daha yüksek tutuluyor , sanıyorum o bölgedeki özel muayenehanelerin kiralarının çok yüksek olması kürtaj ücretlerinide etkiliyor ve dolayısı ile Şişli ve civarında oturan birçok hasta çocuk aldırmak için bizim muayenehanemize yani Zeytinburnuna gelmeyi tercih ediyorlar.

Gebelik testleri

İstanbul'da istenmeyen gebeliklere maruz kalan hergün binlerce kadın oluyor diye tahmin ediyorum, bu konuda size tavsiyem yoğun veya seyrek herhangi bir cinsel tamasta bulunuyorsanız ki bunlara penisin vajinaya girmediği sürtünmeli ön sevişmelerde dahildir , her an gebe kalma ihtimaliniz vardır , hala bakire olmanız gebe kalmanıza engel olmaz. Bu durumda çok pratik bir yöntemi adet gecikmeniz 5 güne ulaştığında en yakın eczaneye giderek bir gebelik testi satın almalısınız , merak etmeyin çok ucuz aslında , İstanbul'da gebelik testi fiyatları yaklaşık 5 tl gibidir. İdrarda yapılan gebelik testlerini uygulamanız çok basittir , testin üzerine birkaç damla idrar damlatmanız yeterli olacaktır.

Kızlık zarı dikimi

2015 yılı başında kalıcı kızlık zarı dikimi çok konuşulan ve merak eidlen bir konu haline geldi , eskiden jinekoloji yani kadın hastalıkları dendiğinde akla önce kürtaj ve kürtaj fiyatları geliyorken , artık kızlık zarı dikimi fiyatı daha fazla akla geliyor. Bekaret tamiri yani himenoplasti ameliyatı halk arasında kızlık zarı dikimi olarak biliniyor. Kızlık zarı diktirmek için önünüzde 2 farklı alternatif olacak ya flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmalısınız yada geçici kızlık zarı dikimini seçmelisiniz, ama hastalarımızın %90'ı kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyorlar , bende size onu tavsiye ediyorum zaten.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2015 senesi için en garantili ve doğal kızlık zarı tamir metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi olarak bilinir. Gerçektende biz hastalarımızdan çok iyi sonuçlar alıyoruz ve hiç sıkıntı yaşanmıyor. Flep yönteminde kızlık zarına komşu vajina duvarından kaldıırlan ince bir flep tabakası ile işlem yapılıyor ve 20 gün kadar cinsel ilişkiye girmeyerek dikişlerin tam kaynamasını bekliyorsunuz , ama sonrasında cinsel ilişkiye girmek için sonsuz zamanınız oluyor , ister hemen , isterseniz yıllar sonrada cinsel ilşkiye girseniz mutlaka kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor. Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da yaklaşık olarak .... TL civarıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Tüm dünyada yüzlerce yıldır uygulanmakta olan en eski bekaret diktirme metodu geçici kızlık zarı dikimi olarak bilinir , flep yöntemine göre çok daha basit bir uygulamadır , eski yırtılmış kızlık zarı parçaları birbirine yeniden dikilir ve bütünlük sağlanır. Uyarmak isterim geçici kızlık zarı dikimi en fazla 5 gün dayanır ve bu süre içinde cinsel ilişkiye girmezseniz kızlık zarınız kendiliğinden yırtılır. Aynı külkesidi hikayesi gibi :) Geçici kızlık zarı nadiren tercih edilir , genellikle son anda karar vermiş bayanlarla birkaç gün içinde mecbur cinsel ilişkiye girmesi gerekenler geçici dikimi tercih ederler. Bu arada kızlık zarınızı geçici olarak diktirmenin sadece bir avantajı olabilir , dikimden hemen sonra yani aynı gün bile cinsel ilişkiye girebilirsiniz. İstanbul'da geçici kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık .... tl dir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da gerek Avrupa yakasında , gerekse Anadolu tarafında kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl fiyat seviyelerinden başlar , yapılacak işleme göre dikim ücretleri artabilir , hemen birkaç örnek vereyim , kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da .... tl iken geçici kızlık zarı dikimi ücretide yaklaşık .... tl civarıdır , bu arada yırtılması daha zor olan çift kat flep yöntemi ise ... tl civarına yapılır, yine kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı fiyatı ise .... tl civarıdır , son olarak kızlık zarı diktirme , vajina daraltma ve labioplasti denilen 3lü ameliyat için ise İstanbul'da yaklaşık .... tl istenmektedir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Merak etmeyin kızlık zarınızı diktirmiş olduğunuz kesine yakın ihtimal anlaşılmaz , belli olmaz . Birçok hastamız biiz telefonla arayarak kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye soruyorlar, bende bu endişelerini çok doğal karşılıyorum ama dikim belli olacak olsa zaten böyle bir ameliyat hiç yapılmazdı değil mi ? Önceden dikilmiş kızlık zarı ile hiç yırtılmamış orijinal kızlık zarı arasında cinsel deneyim açısından herhangi bir fark yoktur.

Kızlık zarı diktirenler

İstanbul'da kızlık zarı diktirenlerin yorumları hep aranır ve merak edilir , özelliklede daha önceden kızlık zarıları bir kazaya kurban gitmiş birçok genç kızımız himenoplasti denilen kızlık zarı dikimi ameliyatına girmeden önce daha önceden kızlık zarı diktirenlerin görüşlerindne ve tecrübelerinden faydalanmak isterler , genellikle forumlarda ve biizm sitelerimizde binlerce yorum olmasına rağmen bunların çoğu dikim öncesi merak ettikleri şeyleri soranlardır , ama arada kızlık zarı diktiripte teşekkür için arayanlarada rastlayabilirsiniz.

Esnek kızlık zarı

İlk cinsel ilişkide yani gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması olmayan bayanlarda genellikle esnek kızlık zarı vardır. Genel popülasyonda bayanlar arasında esnek kızlık zarı %5 oranında rastlanır. Anatomik olarak esnek kızlık zarı aslında ortada tek delikli kızlık zarının bir abartılı versiyonudur. Esnek kızlık zarını normal kanayan kızlık zarına çevirmek mümkündür , bu konuda flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılır.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

İstanbul'da 2015 yılında gerek Avrupa yakasında gerekse anadolu tarafında bekaret tamiri yani himenoplasti ameliyatları çok popüler oldu , kızlık zarı diktirenlerden ziyade henüz diktirme kararı alıpta olayı araştırmakta olan birçok hast adayımız telefonla kızlık zarı dikimi nasıl yapılır diye merak ederk soruyor , bazılarıda daha kestirme konuşarak kızlık nasıl dikilir diye sorabiliyor. Hemen özetle bahsedelim , işte size meşhur flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ameliyat tekniğimiz ;
Lokal anestezi ile 25 dakika süren operasyonda kızlık zarına komşu vajina duvarından ince bir flep tabalası kaldırılır ve kızlık zarı ringine dikilir , flepin bir ucu orijin aldığı vajina duvarında sabit bırakılır , böylece penisin vajinaya girmesi ile flep parçalanır ve aktif kan damarları açık kalarak kanama ortaya çıkar. Kızlık zarı diktirdikten hemen sonra masadan kalkarak yürüyüp gidebilirsiniz , sosyal hayatınız etkilenmez.

Kızlık zarı dikimi Ankara

2015 senesi ilk aylarında başkentimiz Ankara'da merkezi semtler olan Kızılay ve Çankaya gibi ilçelerde bazı jinekologlar kızlık zarı dikimi yapmaktadır. Bizi hergün arayan birçok hasta Ankara'da kızlık zarı diken doktor bulmakta güçlük çektiklerini ve bize gelmek istediklerini ifade ederek uçakla veya kara taşıtları ile İstanbul'a gelerek himenoplasti ameliyatına giriyorlar. Aslında yaşadığınız yerden daha başka bir yerde kızlık zarı diktirmek gizlilik açısından çok daha iyi bence. Bu arada Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları yaklaşık olarak .... tl civarıdır.

Vajina daraltma ameliyatı

Gerek İstanbul'da gerekse Ankara ve İzmir gibi diğer büyük şehirlerde vajina daraltma ameliyatları eskiye göre çok daha fazla talep görmeye başladı , sanıyorum kültürel düzey ilerledikçe insanların dünyevi nimetlerden daha fazla yararlanma isteklerinide beraberinde getirdi. Tek fark ise eskiden genellikle vajinal kanal yolu ile doğum yapmış bayanlarda çok görülen vajina genişlemesi sebebi ile daraltma talebi geşirken artık hiç doğum yapmamış ama evlilik öncesi cinsel birliktelikler sonucu kızlık zarı bozulmuş bayanların evlilik hazırlıklarında biri haline gelen kızlık zarı dikimi ile beraber yaptırılmaya başlanmasıdır. Yani İstanbul'da artık genellikle kalıcı kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı senasta gerçekleştiriliyor. Ankara , İzmir ve İstanbul'da vajina daraltma fiyatları yaklaşık olarak.. tl lerden başlar.

Kızlık zarı dikimi Kayseri

2015 yılı ve geçen onlarca yıldır sadece İstanbul'da değil Kayseri gibi Anadolunun büyük illerindende birçok hastamız kızlık zarı dikimi için uçakla günübirlik seyehat ediyorlar veya birçoğuda Kayseride kızlık zarı diken doktor bulamadıklarını ve o yüzden bize gelme istediklerini ifade ediyor. Gerçektende himenoplasti yani kızlık zarı dikimi çok hassas ve sanatsal yaklaşımlar gerektiren bir operasyondur , sezeryan veya diğer künt jinekolojik operasyonlar kadar kolay değildir. Gerek Kayseride kızlık zarı diken bir doktor olun gerekse İstanbul'da hiç farketmez , eğer bu işlemi yapacaksanız hastaya mutlaka sonuç garantisi vermeniz gerekir. Eğer bu garantiyi veremiyorsanız hiç dikmeyin derim. Bu arada Kayseride kızlık zarı dikimi fiyatının İstanbul'a göre çok daha yüksek olduğunu duydum , sanıyorum dikim işini yapan çok az sayıda jinekolog var.

Saç ekimi fiyatları

2105 senesi ilk aylarında İstanbul'da saç ekimi ücretleri üç aşağı beş yukarı .... tl ücret seviyelerindne başlıyor , tabi eğer bir seanslık saç ekimi sizin ihtiyacınızı karşılayacaksa bu saç ekim fiyatı ile durumu atlatabilirsiniz , ama hem ön tarafta hemde başınızın arka kısımlarında dökülmeler varsa size büyük ihtimal 2 seans saç ekimi gerekecek ve masrafınız büyüyecektir.

Kürtaj yorumları

Bu bölümdeki binlerce kürtaj yorumunu diğer jinekologlara haksız rekabet olmasın diye kaldırdım. 

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
 İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007
0532 441 9825
0542 215 7724
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983

Yorumlar

 1. 14 Kasım 11:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
  14 Kasım 14:53 - Pendikte Kürtaj Fiyatı Ve Kürtaj Nasıl Yapılır Soruyor: Esra hnm biraz önce sözlüm aradı kaydı teğit etmek içintl demişler oysaki tl bilgi verilmişti yardımcı olabilir misiniz ? Tsk ederim
  14 Kasım 14:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Pınar hanımdan rica edersiniz
  18 Kasım 09:21 - Pendikte Kürtaj Fiyatı Ve Kürtaj Nasıl Yapılır Soruyor: Esra hnm günaydın , kusura bakmayın yine rahatsız ediyorum bir sorum olucaktı
  18 Kasım 09:22 - Pendikte Kürtaj Fiyatı Ve Kürtaj Nasıl Yapılır Soruyor: İşlem sonrası mide bulantılarım vs hemen geçecek mi yoksa bir süre devam eder mi
  18 Kasım 09:23 - Pendikte Kürtaj Fiyatı Ve Kürtaj Nasıl Yapılır Soruyor: Çünkü midemdeki rahatsızlıklar ateşim çıkması vs beni çok rahatsız ediyor normal hayatımı zor sürdürüyorum.
  18 Kasım 09:23 - Pendikte Kürtaj Fiyatı Ve Kürtaj Nasıl Yapılır Soruyor: Emedur alıyorum.
  18 Kasım 09:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hemen geçer şak diye keser
  18 Kasım 09:23 - Pendikte Kürtaj Fiyatı Ve Kürtaj Nasıl Yapılır Soruyor: İnş içim rahat etti tsk ederim
  18 Kasım 09:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 2. 13 Kasım 22:17 - Kürtaj Sonrası Cinsel İlişki Sorar: Hocam iyi akşamlar rahatsız ediyorum müsaitmisiniz?
  13 Kasım 22:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  13 Kasım 22:31 - Kürtaj Sonrası Cinsel İlişki Sorar: Hocam kız arkadaşımla bir ay önce kadar ilişkiye girdik içine boşalma vs birşey yaşanmadı lakin kız arkaşımın adeti 7 gün kadar gecikti kokuya duyarlılığı veya baş dönmesi yok ayrıca yumurtalıklarında bir kis konusu mevcut Size getirmek istiyorum muayene ve kürtaj fiyatınız nedir?
  13 Kasım 22:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Muayene
  13 Kasım 22:41 - Kürtaj Sonrası Cinsel İlişki Sorar: Diğeri?
  13 Kasım 22:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hafta x tl
  13 Kasım 22:45 - Kürtaj Sonrası Cinsel İlişki Sorar: Sağolun hocam
  13 Kasım 22:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kesinleşince randevu için yazın
  13 Kasım 22:47 - Kürtaj Sonrası Cinsel İlişki Sorar: Pekala hocam pazartesi ye kadar hastalığını bekliyeceğiz olmaz ise randevu için yazıcam Size sağolun.
  13 Kasım 22:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 3. 21 Kasım 12:04 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Merhaba turgay bey ozur dilerim rahatsiz ediyorum nette arastirirken sizi buldum .
  21 Kasım 12:05 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Danismak istedigim konu var
  21 Kasım 12:06 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Kizlik zari diktircem fakat kafam karisik ücret cok fazlaa ve vicdanim cok rahatsiz evlenmeyi falan suan dusunmuyorum ama diktirmek istiyorum istemiyorum bilmiyorum karisigim alack olan bole kabulensin diyorum bir de bakiyorum olmaz diktir karisigim ben ne zaman evlenirim bilmiyorum
  21 Kasım 12:07 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Evlilik yok kafaam da ama ben diyelim bu sene diktirdim 5 sene sonra evlencem diktirme ayni halde dururmu nolur kafam karisik yardim edin 😪
  21 Kasım 12:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kalıcı dikim hayat boyu kalabilir
  21 Kasım 12:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İlişki olmazsa
  21 Kasım 12:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yıllar sonra bile ilişki olsa mutlaka kanar
  21 Kasım 12:08 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Peki kalici dikim ne kadar fiyati ben
  21 Kasım 12:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: JİNEKOLOG OP. DR. TURGAY KARAKAYA KADIN HASTALIKLARI VE DOĞUM UZMANI TÜM FİYAT LİSTESİ

  A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK FİYATLARI

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi : tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi : tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Geniş bilgi : kızlık zarı dikimi fiyatı Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma : tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur. flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma : tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) = tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma = tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi : tl ( max 5 gün dayanır ) Geçici kızlık zarı dikimi Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma : tl Vajina daraltma fiyatları

  9- sadece labiaplasti : tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. - Vakum kürtaj tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık tl , 5 haftalık tl , 6 haftalık tl şeklindedir.
   kürtaj fiyatları kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

   2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Gebelik testleri Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

   3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

   Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

   Tüm işlemler randevu ile yapılır :
   0212 227 5519
   0532 221 3007 WhatsApp
   0542 215 7274
   0532 441 9825

   Twitter.com/jinekologdr
   Facebook.com/kurtajfiyatlari

   Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya
   21 Kasım 12:09 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Universite ogrencisiyim ailemden bi anda yada tl alamam kesinlikle alamam
   21 Kasım 12:09 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Yani
   21 Kasım 12:10 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Yardimci olma imkaniniz yokmu 😔
   21 Kasım 12:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Biraz indirim yaparız
   21 Kasım 12:22 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Tmm teşekkür ederim
   21 Kasım 12:23 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Rahatsz ettim k.bkmayin
   21 Kasım 12:23 - Yapay Kızlık Zarı Ve Kızlık Zarı Dikimi Karşılaştırıyor: Ulaasacagim ben size randevu icin
   21 Kasım 12:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi

   Sil
 4. 24 Kasım 20:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bulvar cad no2
  24 Kasım 20:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: geliş gününüz netse randevu saati vereyim
  24 Kasım 20:28 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Benim fazla bi Zaman'ım yok 9 haftalık sanırım
  24 Kasım 20:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Çok acil ozman yarın 12.00 de gelin ?
  24 Kasım 20:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 haftayı geçti ise alamayız ultrasonda net hafta çıkıyor
  24 Kasım 20:29 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Tamam
  24 Kasım 20:29 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Bu aksam gittim
  24 Kasım 20:30 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Dr
  24 Kasım 20:30 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Düşmemiş düşük tehlikesini atlatmısım
  24 Kasım 20:30 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Kanamam az geldi
  24 Kasım 20:30 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: 9+5 günlük
  24 Kasım 20:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İsim ne yazalım
  24 Kasım 20:31 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar:
  24 Kasım 20:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam yazdım
  24 Kasım 20:31 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Ücreti tam be kadar olacak ��
  24 Kasım 20:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hafta x tl
  24 Kasım 20:32 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: yani
  24 Kasım 20:32 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Biraz daha yardımcı olma şansınız var mı Dr bey ?
  24 Kasım 20:32 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Genel anesteZi değil mi
  24 Kasım 20:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Oluruz merak etmeyin
  24 Kasım 20:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Lokal

  YanıtlaSil
 5. 24 Kasım 20:34 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Genel anestezi şansım yok mu
  24 Kasım 20:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Eskidendi o
  24 Kasım 20:34 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Hiç birşey görmesem
  24 Kasım 20:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Vakum kürtaj lokalle yapılır hissetmezsiniz
  24 Kasım 20:35 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Sizin de Başınızı ağrıttım
  24 Kasım 20:35 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Özür dilerim
  24 Kasım 20:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zaten çarşaf koyuyoruz görmeyeceksiniz
  24 Kasım 20:35 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: En son ücretini de öğrenirsem sevinirim Turgay bey
  24 Kasım 20:36 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Zaten buna mecburum
  24 Kasım 20:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 750 ye yaparız geçmedi ise
  24 Kasım 20:37 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Az önce Dr gittim
  24 Kasım 20:37 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: 9+5 dedi
  24 Kasım 20:38 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Yani geçmemiş değil mi dr bey
  24 Kasım 20:38 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 hafta doluyor o hesaba göre yani perşembe yapılmaz
  24 Kasım 20:38 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Yarın kesin gelicem
  24 Kasım 20:39 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Gelmem gerek zaten
  24 Kasım 20:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tamam
  24 Kasım 20:39 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Ac karnına
  24 Kasım 20:39 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Hiç bi agrı sızı duymayacağım değil mi
  24 Kasım 20:40 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: En son adet tarihim 14 Eylül dü
  24 Kasım 20:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
  24 Kasım 20:42 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: 12 de orda olmam gerek değil mi
  24 Kasım 20:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  24 Kasım 20:42 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Tmm teşekkür ederim
  24 Kasım 20:42 - Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Sizi de rahatsız ettim
  24 Kasım 20:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 6. 22 Kasım 13:28 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Hocam
  22 Kasım 13:28 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Biraz midem bulaniyo
  22 Kasım 13:28 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Disari cikicam is icin sorun olurmu
  22 Kasım 19:46 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Hocam
  22 Kasım 19:46 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Musaitmisiniz bisey paylasmak istiyorum
  22 Kasım 19:47 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Aynen uygulayip bes adet hap ictim
  22 Kasım 19:47 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Miranova aldim
  22 Kasım 19:48 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Suan hicbi problem yok ve beyaz akinti gelio kati sekilde
  22 Kasım 19:48 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Normalmi
  22 Kasım 19:48 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Baska bisey yapmam gerekirmi
  22 Kasım 19:49 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Sadece bunu cvplarsaniz cok mutlu olucam rahatsiz ediyorum lutfen k.bakmayin ama suan sizden baskasina soramam
  24 Kasım 16:58 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Hocam ii aksamlar musait misiniz
  24 Kasım 16:59 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Onemli bi sorum olucak ben dediginiz gibi 5 dogum kontrol hapini ayni anda ictim miranova isimli olani vede sogan suyu iciyorum iki gundur
  24 Kasım 17:00 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Geri cekilme yontemi uyguladi ama icim icimi yiyo kac gundur uyuyamiyorum
  24 Kasım 17:00 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Sizce o 5 dogum kontrol hapi etkili olurmu
  24 Kasım 17:01 - Yasak İlişki Sonu Başkasından Gebelik Şüphesi Ve Ertesi Gün Hapı: Lutfen cok kotuyum dusunmekten uyuyamiyorum uygun oldugunuzda yazarsaniz size minettar olurum

  YanıtlaSil
 7. 24 Kasım 10:15 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Hocam
  24 Kasım 10:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  24 Kasım 10:21 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Hocam numarasini netten aldim birkac sorum olacakti eger rahatsiz etmeyeceksem konusabilir miyiz
  24 Kasım 10:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  24 Kasım 10:22 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Hocam sizin pek bilgilerinizi okumadim her hangi konudan sorsam sikinti olurmu
  24 Kasım 10:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sorun
  24 Kasım 10:26 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Tsk ederim hocam ben hakkariliyim yasim 23 nisanliyim. Simdi nisanlimla iliskiye girdim nasil soylenir bilmem ama iliski esnasinda tam bosalirken vajinann ustine bosaldim yani icinden cikartirken bosaldim ama pek emin degilim ne oldugunu yaklasik 20 gun oldu nisanlim arada bir midem bulaniyr falan diyorda ben korkacak bsey yok diyorum sizin bi yorumunuzu alsak
  24 Kasım 10:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Adet gecikmesi 5 gün olunca test
  24 Kasım 10:29 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Nasil yani hocam
  24 Kasım 10:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Beklenen adet tarihi 5 gün geçince
  24 Kasım 10:35 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Peki hocam eger oyle bisey olursa tedavi nasil yapacaz
  24 Kasım 10:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kürtaj yaparız
  24 Kasım 10:41 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Maliyeti ne olur
  24 Kasım 10:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: falan
  24 Kasım 10:47 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Hocam ama nisanlim zaaten hep adete gec giriyor simdi nasil anliyacaz
  24 Kasım 10:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Testle
  24 Kasım 10:51 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Tamam hocam ama vajinaya bosalmak sikinti olmaz bildigim kadar spermi hepsini vajinya skmadan olurmu ki
  24 Kasım 10:56 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kilot üzerinden bakire iken bile gebe kalanlar oluyor
  24 Kasım 10:57 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: İsimiz zor hocam desens
  24 Kasım 11:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Şans
  24 Kasım 11:00 - Şişliden Kürtaj Nasıl Yapılır Sorar: Bakalim biraz bekleylm hocam iletisime geceriz
  24 Kasım 11:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 8. 28 Kasım 22:03 - 11 Haftalık Kürtaj Sorar: İyi akşamlar bişey sormak istiyorum 11 hafta 3 günlük hamileyim ama bu çocuğu doğuramam kürtaj olmam mumkunmu yardımcı olur musunuz
  28 Kasım 22:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Geçmiş artık

  YanıtlaSil
 9. 14 Aralık 18:09 - Afyon Kızlık Zarı Patlamadan Hamile Kalaınabilir Mi Sorar: Turgay bey kizlik zari dikimi fiyati ne kadar bilgi verirmisiniz?
  14 Aralık 18:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi
  14 Aralık 18:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: A- KIZLIK ZARI DİKİMİ VE VAJİNAL ESTETİK

  1- Kalıcı Kızlık zarı dikimi flep yöntemi istanbul'da : 1500tl ( hayat boyu dayanır, dikiş izi kalmaz , kesinlikle anlaşılmaz ) Ameliyat 25 dakika sürer , lokal anestezi ile ağrı ve acı çekilmez, dikim sonrası aynı gün iş hayatınıza geri dönebilirsiniz.

  2- Kalıcı Kızlık zarı dikimi ÇİFT KAT flep yöntemi İstanbul'da : 2000tl ( çift kat flep daha çok vajina girişi büyük bayanlara uygundur. Kalıcı Kızlık zarı dikimi sonrası 20 gün cinsel ilişki yasaktır , sonrasında yıllar sonra bile ilişkide kan gelir.

  3- Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi + vajina daraltma İstanbul'da : 2000 tl ( dikim öncesi yoğun cinsel aktivite sonucu vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  4- kalıcı çift kat flep + vajina daraltma İstanbul'da : 2500 tl ( kilolu ve vajina genişlemesi olanlara uygundur.

  5- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti ( sarkan dudakların küçültülmesi ) İstanbul'da = 2000 tl

  6- kalıcı flep yöntemi + labiaplasti + vajina daraltma İstanbul'da = 2500 tl

  7- geçici kızlık zarı dikimi İstanbul'da: 1500 tl ( max 5 gün dayanır ) Aynı gün bile ilişkiye girilebilir.

  8- sadece vajina daraltma İstanbul'da: 1500 tl

  9- sadece labiaplasti İstanbul'da : 1500 tl

  10- Kızlık zarı dikimi sonrası kontroller ücretsizdir , ayrıca şehir dışı veya yurtdışından gelen hastalarımız whatsApp tan bağlantıda kalarak destek alırlar ve kontrol zorunlu değildir.

  11- SGK anlaşmalı olmadığımız için yapılan işlemler SGK kayıtlarına geçmez. Reşitseniz tek başınıza dikim için gelebilirsiniz.

  12- Kızlık zarı muayenesi İstanbul'da 150 tl dir. Bekaret testi , kızlık testi olarakta bilinir.

  B - KÜRTAJ FİYATLARI

  1- Vakum kürtaj fiyatları İstanbul'da 400 tl den başlar ve gebelik haftası arttıkça artar , 4 haftalık 400 tl , 5 haftalık 500 tl , 6 haftalık 600 tl şeklindedir. İstanbul'da kürtaj öncesi ultrason ücretsizdir.

  2- Gebelik haftası son adet tarihinin ilk gününden itibaren sayılarak hesaplanır , kesin hafta sonucu ultrason muayenesi ile netleşir. Cinsel ilişki zamanına göre gebelik haftası hesaplanmaz. Hamilelik testleri adet gecikmesinden 5 gün sonra yapılır.

  3- Kürtaj yasasına göre 10 haftadan sonra kesinlikle kürtaj yapılmaz. Bu konuda hiçbir istisna yoktur.

  Bu işlemler 18 yaşını geçmiş bayanlara uygulanır.

  Tüm işlemler randevu ile yapılır :
  0212 227 5519
  0532 221 3007 WhatsApp
  0542 215 7274
  0532 441 9825
  Bulvar cad Zeytinburnu

  Twitter.com/jinekologdr
  Facebook.com/kurtajfiyatlari

  Jinekolog Op. Dr. Turgay karakaya Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı.
  14 Aralık 18:27 - Afyon Kızlık Zarı Patlamadan Hamile Kalaınabilir Mi Sorar: Flep yontemiyle dikim yapildiginda kizlik zari muayenesinde belli olurmu
  14 Aralık 18:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İlişkiden önce jinekolog anlar ama ilişki sonrası anlayamaz
  14 Aralık 18:33 - Afyon Kızlık Zarı Patlamadan Hamile Kalaınabilir Mi Sorar: Siz 58 bulvarin tam neresindesiniz ben tıp merkezinden başka klinik bilmiyorum
  14 Aralık 18:34 - Afyon Kızlık Zarı Patlamadan Hamile Kalaınabilir Mi Sorar: Ve bu dikim nasil bir ortamda yapiliyor ameliyathaneniz var mı
  14 Aralık 18:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Hayır jinekolog muayenehanesinde yapılır daima

  YanıtlaSil
 10. Kürtaj Gaziosmanpaşa: merhabalar ben internetten numaranizi aldim ama kurtajla alakali biseyler sormak istiyorm tugay bey
  12 Şub 14:26 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  12 Şub 14:27 - Kürtaj Gaziosmanpaşa: benim en son ader tarihim aralik 22 ve hesapladgmda 7 haftaya denk dusuyo ama doktorlar 9 haftalik dedi
  12 Şub 14:30 - Kürtaj Gaziosmanpaşa: bi ozel hastanede bide klinikte muane oldum klinik buyuk oldugunu soylemisti bundan iki hafta once ozel hastanede daha cok kucuk bi iki hafta dusunun dedi bende bosladim rahat rahat bekledim ama dun tekrar klinige gittim ve dedilerki 9 haftalik yanlis olma ihtimali varmidir yani
  12 Şub 14:41 - Jinekolog Operatör Doktor: Acilen alınması lazım 10 haftayı 1 gün bile geçse kimse almaz
  12 Şub 14:41 - Kürtaj Gaziosmanpaşa: peki siz ne kadara aliyosunuz
  12 Şub 14:42 - Kürtaj Gaziosmanpaşa: cumartesi gelsem
  12 Şub 14:42 - Jinekolog Operatör Doktor: Cumartesi 14.30 da yer var ?
  12 Şub 14:44 - Kürtaj Gaziosmanpaşa: anlamadim tam olarak
  12 Şub 14:45 - Kürtaj Gaziosmanpaşa: yani 9 haftaliksa
  12 Şub 14:47 - Kürtaj Gaziosmanpaşa: cok fazla ve ogrenciyim kahretsinki bebgin babasi karsilamicak sadece ben
  12 Şub 14:51 - Jinekolog Operatör Doktor: Öğrenci indirimi yaparız

  YanıtlaSil
 11. Kürtaj Maliyeti: Merhaba iyi hünler
  3 01 2016, 14:32 - Kürtaj Maliyeti: Günler
  3 01 2016, 14:36 - Kürtaj Maliyeti: 18 yaş altına kürtaj yapıyomusunuz
  3 01 2016, 17:44 - Jin op dr turgay karakaya: Anne kimlik fotokopisine kızım ...nın kürtajına izin veriyorum isim soyad imza
  3 01 2016, 17:44 - Jin op dr turgay karakaya: 16 yaştan küçükse hiç olmaz
  3 01 2016, 17:44 - Kürtaj Maliyeti: Yaş 17
  3 01 2016, 17:44 - Kürtaj Maliyeti: Ailenin gelmesne gerek varmı
  3 01 2016, 17:45 - Kürtaj Maliyeti: Bide işe polis falan karıştırmazsınız dimi
  3 01 2016, 17:46 - Jin op dr turgay karakaya: Kağıt yeterli
  3 01 2016, 17:46 - Jin op dr turgay karakaya: Polis yok
  3 01 2016, 17:46 - Kürtaj Maliyeti: Peki ücret?
  3 01 2016, 17:48 - Kürtaj Maliyeti: Peki biz size gelsek sadece kürtaj için bi günde mi halledebiliyosunuz yoksa seanslarla mı
  3 01 2016, 17:56 - Jin op dr turgay karakaya: 10 dakikada yürür gider
  3 01 2016, 18:22 - Kürtaj Maliyeti: Peki önceden randevu almamız gerekiyo mı
  3 01 2016, 18:24 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  3 01 2016, 18:24 - Kürtaj Maliyeti: Teşekkür ederim iyi akşamlar

  YanıtlaSil
 12. iyi günler size kürtaj fiyatıyla ilgili bir şey soracaktım
  27 02 2016, 14:18 - .: ella'dan başka bir ertesi günü hapı biliyor musunuz? ve 2 gün önce ella kullandım yarın yada bugün başka bir hap kullanmanın benim için fazla zararı olur mu?
  27 02 2016, 14:20 - .: bu benim için çok önemli lütfen. cevabınızı bekliyorum
  27 02 2016, 14:26 - Jin op dr turgay karakaya: Aynı hepsi
  27 02 2016, 14:26 - .: fiyatı biraz fazla geldi bana
  27 02 2016, 14:27 - .: ve norlevo artık satılmıyormuş

  YanıtlaSil
 13. Merhaba iyi akşamlar
  25 03 2016, 22:14 - .: Bişi sorabilir miyim acaba kürtaj fiyatı ne kadar ?
  25 03 2016, 22:41 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  25 03 2016, 22:42 - .: Bu adet söktürücü iğne gebelik varsa önlermo
  25 03 2016, 22:42 - .: Mi ?
  25 03 2016, 22:42 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Hayır
  25 03 2016, 22:43 - .: Ne önler peki bi bilginiz varmi
  25 03 2016, 22:55 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kürtaj
  25 03 2016, 22:55 - .: Tamm teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 14. Hocam iyi aksamlar kürtaj fiyat info lütfen
  Rahatsiz etmezsem bi sey danismak istiyorum
  5 06 2016, 22:05 - .: Dort haftalik bi gebeligimiz var
  5 06 2016, 22:05 - .: Operasyon lokal mi genel mi oluyor
  5 06 2016, 22:06 - .: Birde ucret hakkinda bilgi rica etsek
  5 06 2016, 22:07 - .: Uygun olursa carsamba sizede uyar mı
  5 06 2016, 22:07 - .: Bayan 32 yasinda daha once bir kere dogum yapmış
  5 06 2016, 22:32 - Jin op dr turgay karakaya: Çarşamba 14.30 ?
  5 06 2016, 22:38 - .: Hocam genel mi
  5 06 2016, 22:39 - Jin op dr turgay karakaya: Lokal
  5 06 2016, 22:39 - .: Tesekkurler

  YanıtlaSil
 15. Bi durum icin gorusecektim sizle
  5 07 2016, 18:54 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  5 07 2016, 18:54 - .: Kız arkdsim var suan hamilelik belirtilerini hissettiğini söylüyor ve adet olması gerektiği yerde hala olmadı Zaman'ı üstünden geçiyor ve hamile olduğunu idda ediyor bunu aldirtmak istiyor bu hisse yeni 1haftadir kapıldı Nasıl yardımcı olabilirsinz
  5 07 2016, 18:54 - Jin op dr turgay karakaya: www.hamilelikbelirtisi.com
  5 07 2016, 18:55 - Jin op dr turgay karakaya: Burda yazdım
  5 07 2016, 18:55 - .: Kürtaj fiyat konusunu soracaktim
  5 07 2016, 18:55 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.labioplastifiyatlari.com/p/kzlk-zar-dikimi-kurtaj-vajina-daraltma.html?m=1
  5 07 2016, 18:55 - .: Teşekkürler
  5 07 2016, 18:56 - .: Yanlız 1 haftadır bu histe kürtaj icin ne kadar suremiz var bunu söyleme sansınız varmı
  5 07 2016, 18:56 - Jin op dr turgay karakaya: İlişkiden sonra 2 hafta geçmeli
  5 07 2016, 18:57 - .: İliskiden tam 2 hafta gecti
  5 07 2016, 18:58 - .: Kürtaj yapmak icin kaç zamanimz kaldı
  5 07 2016, 18:59 - Jin op dr turgay karakaya: 3 hafta
  5 07 2016, 19:02 - .:
  5 07 2016, 19:23 - .:
  5 07 2016, 19:24 - .: Son yolladığım yanlis geldi size k bakmayin
  5 07 2016, 19:48 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  5 07 2016, 19:49 - .: Bu yazdığı belirtiler sizce ne olabilir hamilelik olma şansı varmı
  5 07 2016, 20:05 - Jin op dr turgay karakaya: Belli olmaz
  5 07 2016, 20:07 - .: Olma ihtimali olabilir olmama ihtimalide ozmn biz 1 hafta daha bekleyelim şayet adet olmazsa bu durumda hamile oldugu anlaşılır dogrumudur?

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatı 2018 istanbul

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj Fiyatları