Kürtaj Fiyatları 2014 Ağustos 22

Kürtaj fiyatları
İstanbul'da kürtaj fiyatları 2014 senesinde genellikle hamilelik haftanıza göre düzenleniyor , gerek avrupa yakasında gerekse anadolu tarafında kürtaj yapılan yerlerde çocuk aldırma fiyatlarını hamilelik haftanıza göre ayarlıyorlar , mesela 4 haftalık bir gebelik varsa ... tl , 5 haftalık bir gebelikte ... tl ve 6 haftalık hamile isenizde ... tl gibi ücretlerle kürtaj yaptırabilirsiniz. Bu yazımızda istenmeyen gebeliğe maruz kalmış bayanlara yol gösteriyoruz , kürtaj fiyatları dışında , vakum kürtaj nasıl yapılır , kürtaj sonrası hamilelik zor olur mu , kürtaj sonrası kanama ve ağrı olacak mı , kürtaj kaç dakika sürer, kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar çocuk aldırabilirim gibi sorularınızada cevap bulacaksınız. Öncelikle plan dışı gebeliği sonlandırma kararı verdiğinizde aklınıza gelecek en önemli soruları paragraflar halinde yanıtlıyoruz ve daha sonrada sizden gelen daha ayrıntı sorulara yanıt vermeye çalışyoruz. Kürtaj olmak için hangi jinekoloğa gitsem diye karar veremiyorsanız bence açın google'ı ve yazın " en iyi kürtaj doktoru " diye , .... ilk sayfada göreceksiniz , yanında " reklam " yazan arama sonuçlarına bakmayın.
Bu arada kürtaj fiyatları ve bebek aldırma konusunun diğer ayrıntıları için bizi gece gündüz arayabilirsiniz 0212 227 5519 sabit turktelekom hattımız , 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz ( WhatsApp , SMS , Viber gibi akıllı cep uygulamaları bu hatta aktiftir ) , 0542 215 7274 Vodafone hattımız , 0532 441 9825 Turkcell hatarımız sürekli açıktır. Genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , yumuşak ses tonu ve humanist yaklaşımları ile sizi rahatlatacaktır , eminim. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir necidir ?
www.drturgaykarakaya.com

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan DİREKT DOKTORLA GÖRÜŞÜN 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kürtajda gizlilik


Özellikle İstanbul'da bekar olarak gebe kalan binlerce bayanın en büyük endişesi kürtajda gizliliktir. Acaba ..sağlık kayıtlarına işlenirmi , yıllar sonra karşıma çıkar mı gibi . Gerçektende bu çok önemli , diyelim ki bayana başka biri ile evlendi ve gebe kaldı .. kaydından yıllar önce kürtaj olduğu ortaya çıkarsa mutluluk sarsılabilir. İstanbul'da kürtaj yapan .. ve ... tamamı ... anlaşmalı ve yapılan tüm işlemleri kayıtlara işleme zorunlulukları var , ama üzülmeyin özel jinekolog muayanehanelerinde ...anlaşması olmadığı için gizlilik ilkesi uygulanabilir.

Kürtaj fiyatları


İstanbul'da 2014 yılında kürtaj fiyatları en sık olarak kürtaj yapılan yerlerde gebelik haftasına bakılarak hesaplanıyor. Pratik olarak ilk adet gecikmesi yaşadığınız günü 4 haftalık gebelik olarak kabul edebilirsiniz , üzerine kaç gün geciktiyse hafta bazına çevitip ekleyin. Bu çerçevede İstanbul'da 4 haftalık gebelik için kürtaj fiyatınız ... tl ise 5 haftalık bir gebelikle gelirseniz ... tl , 6 haftalıksa ... tl gibi değişen ücretlendirmeler ortaya çıkacaktır.Bu arada kürtaj öncesi yapılan muayene ve ultrason için birçok kürtaj yapılan yerde ek bir ücret istenmez. 

Kürtaj nedir ?


Kürtaj latince kazımak anlamına gelsede artık günümüzde eski sistem kazıyarak yani kürete ederek gebelik sonlandırılmıyor. Artık nerdeyse 30 yıldır vakum küretaj uygulanıyor. Yani kısaca kürtaj kelimesi gebelik sonlandırma olarak kullanılmaktadır.

Kürtaj yasak mı ?


Kürtaj yasak değil. 10 haftaya kadar özgürce kürtaj olabilirsiniz. 18 yaşında değilseniz anne veya babanızdan izin alınması gerekiyor. Ayrıca resmi olarak nikahlı bayanların kocalarından izin alınıyor . Ama bekar bayanlar istedikleri gibi kürtaj olabiliyorlar.

Kürtaj nasıl yapılır ?


1- Hastanın kabulu
2- Jinekolojik muayene
3- Ultrason incelemesi ile gebelik haftasının tespiti
4- Hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi
5- Rahim girişinin lokal anesteziklerle uyuşturulması
6- Hegar bujisi ile collum uteri dilatasyonu işlemi
7- Karmen kanülünün collu uteriye yerleştirilmesi
8- Vakum aparatının karman kanülünün dış ucna takılması
9- Negatif basınç verilerek gebelik kesesinin dışarı vakumlanması
10- Kürtaj sonrası yeniden ultrason yapılarak rahim içinde parça yani plesenta retansiyonu kalmadığından emin olunması
11- Hastanın 10 dakika süren kürtajdan sonra yürüyerek gündelik hayatına geri dönmesi

Vakum kürtaj nedir ?


2014 yılında ve hatta bence 1015 yılındada istenmeyen gebelikleri sonlandırmada en güvenli ve risksiz yöntem vakum kürtaj olacaktır. Aslında yukarıda " kürtaj nasıl yapılır bahsinde biz vakum kürtajı anlattık . Eski sistem kazıma kürtaj metodunda rahim içi bir kabak dolması gibi çepeçevre kazınırdı ve endometrium komple eşelenmiş olurdu. Bu eski travmatik ve riskli kürtaj metodu artık rafa kaldırıldı ve uygulanmıyor. Dikkat ederseniz anneanneniz veya babaanneniz kürtaj diyince gözleri yuvasından fırlar ve aman kızım çok zor derler. Evet bugun çoluk çocuk sahibi olmuş , yada torun sahibi olmuş hemen her kadın eski sistem kürtaj masasından en az bir kere geçmiştir. Ama artık kormkmanıza gerek yok vakum kürtajda kazıma , kesme , biçme , dikme gibi işlemler yapılmadna negatif basınçla 10 dakikada gebelik sonlandırılabiliyor.

Kürtaj sonrası


Kürtaj sonrası cinsel ilişki 10 gün sonra
Kürtaj sonrası ağrı ve kanama vakum kürtajda pek olmaz. 
Kürtaj sonrası adet ancak 40 gün kadar sonra yeniden başlar
Kürtaj sonrası banyo hemen yapılabilir ama ayakta duş şeklinde olmalıdır.
Kürtaj sonrası deniz , havuz , nehir , Van gölü ancak 10 gün sonra olabilir.

Kürtaj yasası 2014 


2014 yılında güncellenen ama 2013 yılında düzenlenmiş olan kürtaj yasasına göre isteğe bağlı olarak gebelik sonlandırmak için 10 hafta gibi bir üst sınır belirlenmiştir , daha ileri hamileliklere ise yani 11 haftalık gebelik , 12 haftalık gebelik durumlarına kürtaj yasağı tanımlanmıştır. Kürtaj yasağına uymayarak kürtaj yaptıran hastalara ve kürtaj yapan doktorlara ciddi cezai yaptırımlar söz konusudur.

Kürtaj video


İstanbul'da internet kullanıcılarının ilginç videolar kategorisine koydukları video çeşitlerinin başında kürtaj videoları gelmektedir. Etik olarak çok yanlış bulduğumuz bu kürtaj videoları sanıyorum latin amerika ülkelerinde gizli kamera ile çekilmiş kürtaj görüntülerinden oluşmaktadır. Bir hastanın en mahrem operasyonunu videoya çekip yayınlamak sadece etik açıdan değil kanunen ve insan hakları açısındanda sakıncalıdır.

Kürtaj sonrası hamilelik


Kürtaj sonrası hamile kalabilirmiyim , kürtajdan sonra yeniden çocuk yapabilirmiyim , kürtaj sonrası gebe kalmak zor olurmu gibi sorularınız varsa merak etmeyin , vakum küretajda rahim içi kazıma olmadığı için üreme fizyolojiniz kesinlikle bozulmaz. Dolayısı ile kürtaj sonrası ne zaman isterseniz yeniden gebe kalabilirsiniz.

Kürtaj fiyatları ekşi


Kürtaj fiyatları ekşi sözlük ve kadınlar kukübü gibi forum platformlarda sıkça tartışılıyor. Genellikle kürtaj olmayı planlayan istenmeyen gebelik maduru bayanlar kürtaj hakkında izlenimler edinmek için bu forumlarda daha önceden kürtaj olmuş bayanları arıyorlar. Hangi jinekoloğa kürtaj oldunuz , kürtaj fiyatı kaç para idi gibi sorulara cevap arayanlar az değil.

Hamilelik belirtileri


1- Adet gecikmesi
2- Memelerde gerginlik , dolgunluk ve ağrı
3- Vajinal ıslaklık ve sıcaklık
4- Şeffaf vajinal akıntı
5- Bulantı , kusma ve baş dönmesi
6- Aşerme

Gebelik testi


Cinsel aktif bir bayansanız mutlaka gebelik testleri hakkında bilgi sahibi olmalı ve en ufak bir şüphede kendi kendinizi gebelik testi uygulayarak hamile olup olmadığınızı anlayabilmeniz gerekir. İstenmeyen gebeliklerin aşırı boyutlarda olması tüm ülkelerde gebelik testlerini basite indirmeme ve kolay ulaşılabililik htiyacını doğurmuştur. Bizim ülkemizdede en yakın eczaneye gitseniz en fazla 10 tl ye bir gebelik testi satın alabilirsiniz. 
Gebelik testi nasıl uygulanır ? Çok basit testin haznesine 2 damla kadar idrarınızı damlatın ve 1 dakika bekleyin. Testin ekranında çift çizgi ortaya çıkarsa bu sizin kesin olarak gebe olduğunuzu gösterir. Ama tek çizgi çıkarsa maalesef kesin olarak gebe olmadığınızı söyleyemeyiz , erken gebeliklerde hamilelik hormonları henüz idrara geçmemiş olabilir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

Mezuniyet 1983 Cerrahpaşa tıp fak
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , Viber , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )

Yorumlar

 1. 22 Ağustos 12:11 - Kürtaj fiyatları soran hasta 1408221559: Iyi gunler
  22 Ağustos 12:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  22 Ağustos 12:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  22 Ağustos 12:12 - Kürtaj fiyatları soran hasta 1408221559: Hocam kurtaji herkeze yapiyormusunuz
  22 Ağustos 12:12 - Kürtaj fiyatları soran hasta 1408221559: Yasal kanunlara bakmiyorsunuz demi
  22 Ağustos 12:13 - Kürtaj fiyatları soran hasta 1408221559: Kiz arkadasim 19 yasinda bir sorun olur mu
  22 Ağustos 12:14 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sorun olmaz yasal zaten
  22 Ağustos 12:15 - Kürtaj fiyatları soran hasta 1408221559: Veli imzasi felan istemiyorsunuz demi
  22 Ağustos 12:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 18 yaştan önce o
  22 Ağustos 12:15 - Kürtaj fiyatları soran hasta 1408221559: Tamam hocam cok tesekkurler kolay gelsin
  22 Ağustos 12:15 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 2. 22 Ağustos 12:30 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Turgay bey merhabalar
  22 Ağustos 12:30 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: İnternet sitenizden ulastim size
  22 Ağustos 12:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  22 Ağustos 12:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  22 Ağustos 12:30 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Turgay bey
  22 Ağustos 12:31 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Ben gebelik sonlandirmak istiyorum
  22 Ağustos 12:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hafta / yaş / evli / bekar
  22 Ağustos 12:32 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Bulundugum semtte bir doktora gittim. Cok yuksek bir rakam cikardilar
  22 Ağustos 12:32 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Yas 29
  22 Ağustos 12:32 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Evliyim
  22 Ağustos 12:32 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Agustos birde birbucuk aylik gebeydim
  22 Ağustos 12:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 haftayı geçmiştir alınmaz
  22 Ağustos 12:33 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Bugun gittigim doktor
  22 Ağustos 12:33 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: İkibucukaylik oldugunu soyledi
  22 Ağustos 12:34 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Bu durumda alinamazmi
  22 Ağustos 12:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır
  22 Ağustos 12:34 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Tamam tesekkurler
  22 Ağustos 12:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tam 2.5 ise alınır
  22 Ağustos 12:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ama 1 gün bile geçse olmaz
  22 Ağustos 12:35 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Tam ikibucuk aylik oldugunu soyledi
  22 Ağustos 12:35 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Alabilecegini belirtti
  22 Ağustos 12:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hemen şimdi gelin ozaman
  22 Ağustos 12:35 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Nedir fiyatiniz
  22 Ağustos 12:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 hafta xxxx tl
  22 Ağustos 12:35 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408221602: Tamm tesekkurler
  22 Ağustos 12:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 3. 22 Ağustos 03:59 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Merhabalar
  22 Ağustos 04:03 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Bi konu hakkında bilgi alcktim
  22 Ağustos 08:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Gunaydin turgay bey
  22 Ağustos 08:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  22 Ağustos 08:51 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  22 Ağustos 08:58 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tamam
  22 Ağustos 08:58 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Hemen facebook adresnden yazsam olur mu
  22 Ağustos 08:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: burdanda konuşabilirsiniz
  22 Ağustos 08:59 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ben yaklasik 2haftadr adet dönemi görmüyorum herhangi bulanti agri faln hiseetmiyorum
  22 Ağustos 09:00 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Muyane falanca gitmedm
  22 Ağustos 09:00 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ezcaneden test alsam doğru olma seçeneği cikar mi
  22 Ağustos 09:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gebelik olabilir
  22 Ağustos 09:00 - Op. Dr. Turgay Karakaya: çift çizgi çıkarsa doğrudır
  22 Ağustos 09:01 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Çünkü bu konuyo ailemle paylasamam brnm için kotu bi durum olur
  22 Ağustos 09:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaş?
  22 Ağustos 09:02 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: 10
  22 Ağustos 09:02 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: 19
  22 Ağustos 09:02 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Yasndayim
  22 Ağustos 09:02 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok reşit
  22 Ağustos 09:03 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Peki ne yapamm gerekio suan
  22 Ağustos 09:03 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Bana ne olur yardmci olun
  22 Ağustos 09:03 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Kaç gecedir uyuyamiorum
  22 Ağustos 09:04 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: İşimden oluyorum rahat calisamiyorum yemek falan yemiyorum korkuyorum çünkü
  22 Ağustos 09:04 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Bu durumda ne yapcm bilemiyorum
  22 Ağustos 09:04 - Op. Dr. Turgay Karakaya: şu anda en yakın eczaneden test alın sonucu konuşalım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. 22 Ağustos 09:05 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tamam
   22 Ağustos 09:12 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Test aldim biraz snra denicrm
   22 Ağustos 09:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: merakla bekliyoruz :)
   22 Ağustos 09:14 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tmmm
   22 Ağustos 09:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Sonuç bu
   22 Ağustos 09:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: 
   22 Ağustos 09:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ne yapcmm
   22 Ağustos 09:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ne ur
   22 Ağustos 09:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Bna yardım m
   22 Ağustos 09:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Edin
   22 Ağustos 09:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Lutfen
   22 Ağustos 09:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: çift çizgimi
   22 Ağustos 09:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603:
   22 Ağustos 09:20 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Resmi
   22 Ağustos 09:20 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Attim
   22 Ağustos 09:20 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Anlamiorum
   22 Ağustos 09:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: resim kabul edemiyorum
   22 Ağustos 09:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: çift mi
   22 Ağustos 09:20 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Evet
   22 Ağustos 09:20 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: İki tane cizgi
   22 Ağustos 09:20 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Cikti
   22 Ağustos 09:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hamilesiniz
   22 Ağustos 09:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bugun halledelim hemen 10 dakika sürer yürür gidersiniz
   22 Ağustos 09:22 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Bna yardim edin lutfe
   22 Ağustos 09:22 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Şöle soyliyim ben yalovada otryorum
   22 Ağustos 09:22 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ve şuan calisyorum
   22 Ağustos 09:22 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Patronm istanblada
   22 Ağustos 09:22 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Dukkna bana ait
   22 Ağustos 09:22 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Suan
   22 Ağustos 09:23 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Şali günü iznliyim
   22 Ağustos 09:23 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Çok geç olur mu
   22 Ağustos 09:23 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Fiyat ne kadar
   22 Ağustos 09:23 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Bana yarfimci oldun lutfen
   22 Ağustos 09:23 - Op. Dr. Turgay Karakaya: geç olmaz
   22 Ağustos 09:23 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Patronum 2gbi glck
   22 Ağustos 09:23 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: O zamb gelirin
   22 Ağustos 09:24 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Fiyat ne kadar tutck
   22 Ağustos 09:24 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ona göre syarlamam gerek
   22 Ağustos 09:24 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 2 hafta geçti ise 4+2= 6 haftalıksınız , 6x100 = xxx tl , xxx tl indirim xxx e yaparız
   22 Ağustos 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yalovadan yenikapıya gelin feribotla ordan taxi ile 10 dakikayız
   22 Ağustos 09:25 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bugün hallolur
   22 Ağustos 09:27 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tmmmm
   22 Ağustos 09:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: randevu yazayımmı kesinse
   22 Ağustos 09:35 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Kesin olacak.ama
   22 Ağustos 09:36 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Şöle bisi var ben o parayi bugün ayarlanan ki atkdslarmi aramama gerek
   22 Ağustos 09:36 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Bi an bulamam zor olur
   22 Ağustos 09:36 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Aileme de söylemem
   22 Ağustos 09:36 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Venm için çok.kotu olur
   22 Ağustos 09:36 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Yarin veya Şali günü olmaz mi
   22 Ağustos 09:36 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Şuan çok zor durumdaydim zaten
   22 Ağustos 09:42 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Olabilir mi çok mu geç olur
   22 Ağustos 09:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olabilir randevu gününü netleştirin

   Sil
  2. 22 Ağustos 09:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: pazar günüde açığız hatta
   22 Ağustos 09:46 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Pazar günü ben calisyorum 12de ise gidiorum
   22 Ağustos 09:46 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Olur mu o gun
   22 Ağustos 09:46 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Şali günü iznliyim
   22 Ağustos 09:46 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Cnku
   22 Ağustos 09:47 - Op. Dr. Turgay Karakaya: salı günüde olur saat kaç olsun
   22 Ağustos 09:47 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: 12de
   22 Ağustos 09:48 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Geç olmaz mi
   22 Ağustos 09:48 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: O kadar
   22 Ağustos 09:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayır, kafanızın rahatlaması için biran önce gelin yoksa uyku uyuyamazsınız
   22 Ağustos 09:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: salı 12 ye yazdım sizi isim ne yazalım
   22 Ağustos 09:51 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Erken para ayarlasam yarinda geleblirim
   22 Ağustos 09:51 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: xxxxxx
   22 Ağustos 09:52 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Bu herhangi bi yerde cikmaz
   22 Ağustos 09:52 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ailemn kulagina gtmez
   22 Ağustos 09:52 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Gitmesin
   22 Ağustos 09:52 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Lutfen
   22 Ağustos 09:52 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Şuan bile calsamiorum
   22 Ağustos 09:52 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: 
   22 Ağustos 09:52 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Agliyorm resmen ya
   22 Ağustos 09:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kimsenin haberi olmaz
   22 Ağustos 09:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kimsede anlamaz
   22 Ağustos 09:53 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tamam
   22 Ağustos 09:53 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ne kadar sürüyor
   22 Ağustos 09:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 dakika
   22 Ağustos 09:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: vakumla çekiyoruz
   22 Ağustos 09:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: iç müdahale tok
   22 Ağustos 09:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yok
   22 Ağustos 09:54 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tamam pek anlamdgm için bsi diyemiyorum
   22 Ağustos 10:17 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Sizden şöle bisi istesem olur mu
   22 Ağustos 10:17 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Lutfrn
   22 Ağustos 10:18 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Rica ediyorum
   22 Ağustos 10:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ben 10gun sonra bi arasadan pirim alcam bugün veya yarin grlsrm bu isi halletsek hesabiniza yollasak olur mu lutfrn gercktn şuan iyi dehlm
   22 Ağustos 10:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Maasamida alamama com var
   22 Ağustos 10:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Kimsede param yok fiyo
   22 Ağustos 10:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Aciklamada yapipta para istemiiyotum
   22 Ağustos 10:19 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ailemedr soylemiotum

   Sil
  3. 22 Ağustos 12:38 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tmmm
   22 Ağustos 12:38 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Anladim
   22 Ağustos 12:38 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Şuan para ayarlaya calisyorum
   22 Ağustos 12:38 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ayarlayip
   22 Ağustos 12:38 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Hrmn grlcm
   22 Ağustos 12:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: olur
   22 Ağustos 12:42 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tamam
   22 Ağustos 13:27 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Ben size parayi yollasam siz ilaci yollsanz oluyor mu
   22 Ağustos 13:32 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: ?
   22 Ağustos 13:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ne ilacı
   22 Ağustos 13:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtaj yapacağız
   22 Ağustos 13:35 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Pki
   22 Ağustos 13:35 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Patronun daha gelmdi nasıl yapcm bilmiyorum
   22 Ağustos 13:36 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Çok geç olmasnda istemiorum
   22 Ağustos 13:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 7 ye kadar gelin
   22 Ağustos 13:37 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tmmm
   22 Ağustos 13:38 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Sabah kacta aciksnz
   22 Ağustos 13:38 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Olmadi sabah gelirim yetsemem cunku
   22 Ağustos 13:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarın randevuler kalabalık saat 13 olabilir
   22 Ağustos 13:39 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tmmm
   22 Ağustos 13:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kesinmi yarın
   22 Ağustos 13:40 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Evet
   22 Ağustos 13:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok
   22 Ağustos 13:40 - kürtaj ücreti soran hasta 1408221603: Tmmm

   Sil
 4. 16 Ağustos 14:43 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Iyi gunler
  16 Ağustos 14:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  16 Ağustos 14:43 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Turgay bey dimi
  16 Ağustos 14:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  16 Ağustos 14:45 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Sevgilimle istem disi hamilelik soz konusu fakat anneme baska bi yolu olmadigi icin anlatmak zorunda kaldim anlayisli karsilamadi tabi ama oda izin verdi yasim kimlikte yanlis oldugu icin 17 gozukuyor ve is sebebiyle benimle.gelemiyor izin kagidi gibi bi belge gerekiyormus onlar icin gerekli sartlar ne acaba
  16 Ağustos 14:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kargo ile size göndersin
  16 Ağustos 14:47 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Evet oyle ama sey anlatamadim ben ne olmasi gerekli yani
  16 Ağustos 14:47 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Ne gibi bir yazi
  16 Ağustos 14:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kızımın kürtaj olmasına izin veriyorum . İsim soyad imza tarih
  16 Ağustos 14:49 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Yetersiz olursa geri donmek istemiyorum
  16 Ağustos 14:49 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Bide gizliligi?
  16 Ağustos 14:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Sgk anlaşmamız yok kayıtlara geçmez yani full gizli
  16 Ağustos 14:57 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Tesekkurler pazartesi arayacagim annemle konustuktan sonra
  16 Ağustos 14:59 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok
  16 Ağustos 15:11 - kürtaj fiyatları soran hasta 1408222331: Tesekkurler

  YanıtlaSil
 5. 16 Ağustos 16:35 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Mrh
  16 Ağustos 16:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Buyrun
  16 Ağustos 16:36 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Suan bes haftalik gebeyim
  16 Ağustos 16:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yaş
  16 Ağustos 16:36 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: 25
  16 Ağustos 16:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evli/bekar
  16 Ağustos 16:36 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Bekar
  16 Ağustos 16:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Olur
  16 Ağustos 16:37 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Nisanliyim aslinda fakat sigarayi birakamiyorum sagliksiz bir bebek istemiyorum
  16 Ağustos 16:38 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Fiyat ve adres ogrenebilirmiyim
  16 Ağustos 16:38 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Dr adi yazarsaniz sevinirim
  16 Ağustos 16:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Dr turgay
  16 Ağustos 16:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 5 hafta xxx tl herşey dahil
  16 Ağustos 16:39 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zeytinburnu istanbul
  16 Ağustos 16:40 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Ankara diye yazdim
  16 Ağustos 16:40 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Pardon
  16 Ağustos 16:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ankaradada yerimiz var
  16 Ağustos 16:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tunus cad dr mustafa
  16 Ağustos 16:41 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Randevu icin telefon
  16 Ağustos 16:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 0532 441 9825
  16 Ağustos 16:41 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Fiyatlar aynimidir
  16 Ağustos 16:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 4 hafta xxx ; 5 hafta xxx şwklinde
  16 Ağustos 16:42 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Tsk ederim
  16 Ağustos 16:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
  16 Ağustos 16:43 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Birsey sorabilirmiyim
  16 Ağustos 16:43 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabii
  16 Ağustos 16:43 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Sigara icsem bebekte ciddi bir sorun olurmu
  16 Ağustos 16:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: İhtimaller söz konusu kesinlikle olur veya olmaz denemez ama sakatlık ihtimali artar
  16 Ağustos 16:44 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Tsk ederim
  16 Ağustos 16:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e
  16 Ağustos 16:45 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kural olarak gebelikte içilmez
  16 Ağustos 16:45 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Birakamiyorum
  16 Ağustos 16:46 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Ayrica daha saglikli bir gebelik istiyorum hatta mumkunse bebegimin cinsiyetini belirlemek istiyorum
  16 Ağustos 16:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Siz belirleyemezsiniz
  16 Ağustos 16:46 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Allah ne verirse :)
  16 Ağustos 16:47 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Tibben mumkun degil yani
  16 Ağustos 16:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Yasal olarak değil
  16 Ağustos 16:48 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Yapilabiliyor yani
  16 Ağustos 16:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Deneysel çalışmalar var ingilterede sperm süzme
  16 Ağustos 16:49 - kürtaj fiyatı soruyor 1408222334: Tsk ederim

  YanıtlaSil
 6. 29 Ağustos 11:41 - 5 aylık gebelik işin kürtaj olmaya çalışan hasta 1408291340: Merhabalar benim istenmeyen bir gebeliğim var. Çok şeyler yaşadım. Kürtaj için yasal sınırı aşmış bulunmaktayım. Yaklaşık 5 aylık hamileyim ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz çok çaresizim
  29 Ağustos 11:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kimse yardımcı olamaz
  29 Ağustos 11:54 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bebek doğacak mecbur

  YanıtlaSil
 7. 7 Eylül 23:25 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Merhabalar
  7 Eylül 23:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: mrb
  7 Eylül 23:26 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Numaranızı ınternetten aldım kürtaj hakkında
  7 Eylül 23:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: buyrun
  7 Eylül 23:26 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Eger müsaitseniz telefonda gorusebilirmiyiz suan
  7 Eylül 23:26 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yazın lütfen
  7 Eylül 23:28 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Kız arkadaşımla biraz önce eczaneden aldığım gebelik testini yaptık sonuç pozitif çıktı ve ikimiz de henüz buna hazır değiliz. Kız arkadaşım henüz babasına bağlı olduğundan sigortasına işlemeden bu işi ailesini üzmeyerek halledebilir mi? Ne zamana randevu verebilirsiniz? Yeriniz ve ücretleriniz hakkında bilgi alabilir miyiz? Şuan birlikteyiz
  7 Eylül 23:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaşı
  7 Eylül 23:28 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: 20
  7 Eylül 23:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: uygun
  7 Eylül 23:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yaparız
  7 Eylül 23:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zeytinburnu
  7 Eylül 23:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: vakum kürtaj 10 dakika ağrısız
  7 Eylül 23:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxtl den başlar
  7 Eylül 23:30 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Bbegın döllenmesi yeni 10 gun gecikti adeti
  7 Eylül 23:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 6. haftadasınız
  7 Eylül 23:30 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxx tl
  7 Eylül 23:31 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Tamamdır ne zaman uygunsunuz siz acaba ?
  7 Eylül 23:31 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Bu hafta içinde
  7 Eylül 23:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yatın 15.30 boş
  7 Eylül 23:31 - Op. Dr. Turgay Karakaya: yarın
  7 Eylül 23:32 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Yarın ve salı haricinde baska bir gun var mı caba
  7 Eylül 23:32 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Acaba
  7 Eylül 23:32 - Op. Dr. Turgay Karakaya: çarşamba 12.00
  7 Eylül 23:33 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Tamamdır tesekkürler ameliyattan sonra düzelme ne kadar sürüyor ve lokal mi genel mi ?
  7 Eylül 23:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: vakum lokaldir
  7 Eylül 23:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 10 dakikada biter yürüyüp gider
  7 Eylül 23:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: isim ne yazalım
  7 Eylül 23:34 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: xxxx xxxx bu benim numara
  7 Eylül 23:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tamam yazdım
  7 Eylül 23:34 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Sizi arayacagım yarın carsamba icin
  7 Eylül 23:34 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Tesekkürler
  7 Eylül 23:34 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Adresiniz tam olarak nedir acaba
  7 Eylül 23:36 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bulvar cad no 2 .. caddeye girince ararsınız tarif ederiz
  7 Eylül 23:36 - 6 haftalık gebe kürtaj fiyatları soruyor 140908: Tamamdır tesekkur ederim
  7 Eylül 23:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 8. 7 Eylül 18:44 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Merhabalar hocam. İnterten ulastim size. Yazilariniza okuyup guveneerek yaziyorum. Ben ankarada yasiyorum bekarim ve ogrenciyim bilirsiniz ki genclik heyecanini ve cahiliyetini.. fakat adettim normalde suan olmasi gerekiyor olmadim bakire degil. Ve cok korkuyorum bana yardimci olabilirseniz sevinirim..simdiden tesekkurler
  7 Eylül 19:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kürtaj içinmi sormuştunuz yoksa kızlık zarı dikimimi
  7 Eylül 20:12 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Sunu demk istiyorum normalde bugun adet olmam gerekli fakat olmadim
  7 Eylül 20:12 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Yani benim hamile mi oldugumu anlamina geliyor
  7 Eylül 20:13 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Psikolojim bozuldu yani agrim var kasiklarimda ama bi okadarda akintim var
  7 Eylül 20:13 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Ama adet degilim
  7 Eylül 22:29 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bikaç gün bekleyim
  7 Eylül 22:37 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Peki
  7 Eylül 22:45 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Dort haftalik gebelikte kurtaj olur mu
  7 Eylül 23:06 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  7 Eylül 23:07 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Peki ankarada hangi kadin dogum doktorunu onere bilirsiniz
  7 Eylül 23:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet hemde doçent var
  7 Eylül 23:08 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Kim
  7 Eylül 23:08 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Nerede
  7 Eylül 23:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tunus cad dr
  7 Eylül 23:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: mustafa
  7 Eylül 23:09 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Tam adres ve adi yok mu
  7 Eylül 23:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 0532 441 9825
  7 Eylül 23:10 - Op. Dr. Turgay Karakaya: dr mustafa özat
  7 Eylül 23:10 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Tesekkurler guvenebilirmiyim ?
  7 Eylül 23:10 - Ankara'da kürtaj fiyatları soran hasta 140908: Rahat bi sekilde
  7 Eylül 23:16 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet çok iidir

  YanıtlaSil
 9. 7 Eylül 22:34 - yabancı uyruklu bayan kürtaj fiyatları sorup randevu alıyor 140908: Merhaba Turgay bey nasilsiniz
  7 Eylül 22:37 - yabancı uyruklu bayan kürtaj fiyatları sorup randevu alıyor 140908: Bi konu hakkinda bilgi almak için rahatsız ediyorum kız arkadaşım yabancı uyruklu ve sanırım hamile kürtaj yaptırmak istiyor siz yardimci olabilirseniz çok memnun olurum
  7 Eylül 22:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabii
  7 Eylül 22:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: uyruk farketmiyor
  7 Eylül 22:39 - yabancı uyruklu bayan kürtaj fiyatları sorup randevu alıyor 140908: Internette araştırdım bu konu hakkında herkes sizi öneriyor yaklaşık 1 aylık sanırım o zaman hafta ici gelmek yada randevu almamız gerekiyor mu
  7 Eylül 22:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: evet
  7 Eylül 22:40 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün bellimi
  7 Eylül 22:40 - yabancı uyruklu bayan kürtaj fiyatları sorup randevu alıyor 140908: Hayır belli degil
  7 Eylül 22:42 - yabancı uyruklu bayan kürtaj fiyatları sorup randevu alıyor 140908: Tamam o zaman ben randevuyu alayım yarın sonra gelelim
  7 Eylül 22:44 - yabancı uyruklu bayan kürtaj fiyatları sorup randevu alıyor 140908: Ilgi ve alakaniz için ayrıca tesekkur ediyorum iyi akşamlar
  7 Eylül 22:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: gün belli olunca yazarsınız
  7 Eylül 22:44 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e
  7 Eylül 22:45 - yabancı uyruklu bayan kürtaj fiyatları sorup randevu alıyor 140908: Tamam teşekkür ederim

  YanıtlaSil
 10. 10 Haftalık Kürtaj: Kolay gelsin
  12 Şub 20:37 - 10 Haftalık Kürtaj: Îyi akşamlar
  12 Şub 20:38 - Jinekolog Operatör Doktor: Buyrun
  12 Şub 20:38 - 10 Haftalık Kürtaj: Telefon numaranızı
  12 Şub 20:38 - 10 Haftalık Kürtaj: Nette gördüm
  12 Şub 20:38 - 10 Haftalık Kürtaj: Kürtaj işlemi yapıyorsunuz dimi
  12 Şub 20:38 - 10 Haftalık Kürtaj: Bilgi almak istiyorum
  12 Şub 20:41 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  12 Şub 20:42 - 10 Haftalık Kürtaj: Dimi
  12 Şub 20:42 - Jinekolog Operatör Doktor: Dr turgay
  12 Şub 20:43 - 10 Haftalık Kürtaj: Nette öyle yazıyordu
  12 Şub 20:43 - 10 Haftalık Kürtaj: Yeriniz nerde
  12 Şub 20:43 - 10 Haftalık Kürtaj: Hastanenizin ismi bilgi alabilir miyim
  12 Şub 20:46 - Jinekolog Operatör Doktor: Listede var ;
  12 Şub 20:47 - 10 Haftalık Kürtaj: 9 haftalık hamileyim ücreti ne kadar
  12 Şub 20:47 - 10 Haftalık Kürtaj: Ve
  12 Şub 20:47 - 10 Haftalık Kürtaj: Şöför tahsis edebiliyo musunuz
  12 Şub 20:48 - Jinekolog Operatör Doktor:.. tl
  12 Şub 20:48 - Jinekolog Operatör Doktor: Hayır
  12 Şub 20:48 - 10 Haftalık Kürtaj: 10 haftalık olan bebeğe kürtaj yapılır mı
  12 Şub 20:49 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  12 Şub 20:49 - 10 Haftalık Kürtaj: Fiyat aynı mı
  12 Şub 20:49 - 10 Haftalık Kürtaj: Ve randevu almama gerek var mı
  12 Şub 20:49 - 10 Haftalık Kürtaj: Peki
  12 Şub 20:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  12 Şub 20:50 - 10 Haftalık Kürtaj: 1 gün öncesinden mi Cumartesi günü hizmet veriyor musunuz
  12 Şub 20:51 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  12 Şub 20:51 - Jinekolog Operatör Doktor: Cumartesi 15.30 da yer var en erken
  12 Şub 20:51 - 10 Haftalık Kürtaj: Teşekkür ederim sanırım bu numaradan iletişime geçebiliriz
  12 Şub 20:51 - 10 Haftalık Kürtaj: Anestezi ile yapıyorsunuz simi
  12 Şub 20:51 - 10 Haftalık Kürtaj: Dimi
  12 Şub 20:52 - Jinekolog Operatör Doktor: Vakum kürtaj teknolojisi lokal anestezi ile yapılır hissetmezsiniz
  12 Şub 20:52 - 10 Haftalık Kürtaj: Tamam o halde yarın görüşmek üzere
  12 Şub 20:53 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok

  YanıtlaSil
 11. Kürtaj Ücreti: slm.nasilsiniz doktor bey
  4 01 2016, 12:53 - Kürtaj Ücreti: benim sevgilim gebelik oldu.ama bir ay falan oldu.simdi bebegi istemiyoruz.
  4 01 2016, 12:53 - Jin op dr turgay karakaya: Alalım
  4 01 2016, 12:53 - Kürtaj Ücreti: dolaysiyle size bi sorayim
  4 01 2016, 12:54 - Jin op dr turgay karakaya: Listeyi inceleyin :
  4 01 2016, 12:54 - Kürtaj Ücreti: peki fiyatlar ne kadar oluyor acaba
  4 01 2016, 12:54 - Jin op dr turgay karakaya: Liste
  4 01 2016, 12:55 - Kürtaj Ücreti: sadece almak istiyoruz o kadar
  4 01 2016, 13:07 - Jin op dr turgay karakaya: .. tl den başlar gebelik haftasına göre artar
  4 01 2016, 13:10 - Kürtaj Ücreti: peki sgortamiz var.
  4 01 2016, 13:10 - Kürtaj Ücreti: sagol doktor bey.sizin hastaneniz nerede?
  4 01 2016, 13:38 - Jin op dr turgay karakaya: Özel muayenehane incirli cad 9 bakırköy

  YanıtlaSil
 12. Merhaba
  27 02 2016, 23:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Buyrun
  27 02 2016, 23:58 - .: Ben kürtaj fiyatları hakkında bişey sorucaktım
  27 02 2016, 23:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  28 02 2016, 00:01 - .: Biz dün öğle saatlerinde sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik ve sevgilimde bende 18 yaş altındayız ve boşalma oldu ama sevgilimin cinsel organına gelip gelmediğini bilmiyoruz hamile oldugundan şüpheleniyoruzda ne yapabiliriz bi tavsiyeniz varmı
  28 02 2016, 00:01 - .: İkimizinde ailesinin öğrenmemesi lazım
  28 02 2016, 00:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Adeti bekleyin
  28 02 2016, 00:02 - .: 2 3 gün içerisinde olmadı gerekiyomuş
  28 02 2016, 00:03 - .: Olmassa biz gecikmeden bi muayene yaptırmayı düşünüyoruzda bize bi yardımcı olurmusunuz aileler sıkıntı asla öğrenmemesi lazımda kusura bakmayın sizide gece gece rahatsız ediyorum
  28 02 2016, 00:04 - .: 2 3 gün içerisinde adet olması gerekiyomuş
  28 02 2016, 00:14 - .: Yardımcı olabilirmisiniz?
  28 02 2016, 19:44 - .: Merhaba
  28 02 2016, 19:54 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  28 02 2016, 19:55 - .: Bişey sorucaktım turgay bey
  28 02 2016, 19:55 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  28 02 2016, 19:57 - .: Dünde msj atmıştım da sevgilimin hamile olacagından supheliyizde bugun 3 tane ağrı kesici majezik içmiş ve tuvaletini yaparken pembemsi pıhtılaşmış bişey çıkmış sizce bu ne olabilir ve ne yapmamız gerekir bize bi yardımcı olabilirmisiniz?
  28 02 2016, 20:06 - .: Turgay bey bişey sölermisiniz lütfen sizden başka danışacak birisi yok lütfen
  28 02 2016, 20:45 - .: Bi gün sizin muayenehanenize gelmek istiyoruz nezaman musaitsiniz?

  YanıtlaSil
 13. Mrb turgay bey kürtaj fiyatlarını soracaktımda
  26 03 2016, 16:51 - .: Tekirdagdan rahatsiz ettim sizi
  26 03 2016, 16:51 - .: Bi hamilelik olayimiz var
  26 03 2016, 16:51 - .: Kurtaj icin
  26 03 2016, 16:52 - .: Kurtaj en son kac aylikken yapilir
  26 03 2016, 17:10 - Jin op dr turgay karakaya: 10 hafta
  26 03 2016, 17:19 - .: Bi kiz arkadadim var uzun suredir beraberiz bole bi durum oldu bi doktara gitmisler 3 ay 2 hafta olmus diyolar ama gecen ay 2 gun adet oldu ve bir ay 1.5 ay oncede doktira gitmisti badka sebepten butun tahlilleri yaptirdi orda cikmamis bisey sizce bu mumkunmu
  26 03 2016, 17:53 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  26 03 2016, 17:54 - .: Yani olabilir diyorsunuz o kadar buyumusmudur
  26 03 2016, 17:54 - .: Olmadi yaniniza gelelim ist pazaryesi
  26 03 2016, 17:54 - Jin op dr turgay karakaya: Evet
  26 03 2016, 17:55 - .: Buyumusse ne yapcaz
  26 03 2016, 17:55 - Jin op dr turgay karakaya: 10 hafta üstü yasaktır.
  26 03 2016, 17:55 - .: Cozum var mi
  26 03 2016, 17:55 - Jin op dr turgay karakaya: Çözüm yok
  26 03 2016, 17:55 - .: Anladim

  YanıtlaSil
 14. Iyi akşamlar, ismim M... İnternette kürtaj fiyatı için araştırma yaparken bilgilerinize ulaştım. 27 Nisan'da son adeti gördüm. Normalde hep 4-5 gün öncesinde olurdum. Bu durum sinirlerimi bir hayli bozdu. Gebelik testi yaptırmak istiyorum. İş yerim Avcılar'da. Evim Ataköyde. Muayenehanenize gelmem akşam 19:30'u bulur.
  Saat kaça kadar açıksınız ve Nasıl bir yol izleyebiliriz? Oldukça gerginim. Teşekkür ederim.
  4 06 2016, 18:24 - .:
  4 06 2016, 18:25 - .: Turgay bey merhaba kusura bakmayın yine rahatsız ediyorum sizi.
  4 06 2016, 18:25 - .: Turgay bey ben hala adet olamadım. Tekrardan gebelik testi yaptırmama gerek var mı.
  4 06 2016, 18:25 - .: Gecen gun takip edin dediniz ya o günden beri icim hic rahat degil.
  4 06 2016, 18:27 - .: Turgay bey, en son 27 Nisan'da adet oldum. Son iliski tarihim 27 Mayıs 2016. Gebelik testini 30 mayısda yaptirdim.
  4 06 2016, 18:27 - .: Lutfen bana yardımcı olur musunuz. Bu sonuca inanmalı miyim.
  4 06 2016, 18:34 - .: Bu testlerin güvenirliği konusunda emin degilim. Şu ana kadar böyle bir gecikme hic yasamadım o yüzden korkuyorum. Kan testi negatif çıkmasına rağmen hamile olan insanlar oluyor mu.
  4 06 2016, 19:08 - Jin op dr turgay karakaya: Yumurtalık sorunu olabilir ultrasonla bakalım
  4 06 2016, 19:08 - .: Ama hamilelik değildir dimi
  4 06 2016, 19:09 - .: Size gönderdiğim resimde gebelik sonucu var
  4 06 2016, 19:09 - .: Benim tek korkum hamile olmak
  4 06 2016, 19:09 - Jin op dr turgay karakaya: Yok görünüyoe

  YanıtlaSil
 15. Doktor bey bışey sorabılırmıyım
  6 07 2016, 16:50 - .: Alo
  6 07 2016, 16:54 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  6 07 2016, 16:55 - .: Doktor bey bışey sorcam sızde
  6 07 2016, 16:55 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  6 07 2016, 16:56 - .: Ben F... çoçuk aldırmak ısteyorum yardıöcı olabılırmısınız lütfen
  6 07 2016, 16:57 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  6 07 2016, 16:57 - .: Ne zaman menzılınız var mı
  6 07 2016, 16:57 - Jin op dr turgay karakaya: Ptesi ?
  6 07 2016, 16:58 - .: Efendım
  6 07 2016, 16:58 - .: Adresınız var mı
  6 07 2016, 16:59 - .: Zeytunburnda mı hastenenız çalışıyormusunuz
  6 07 2016, 17:00 - .: Doktor bey
  6 07 2016, 17:30 - Jin op dr turgay karakaya: Bakırköy özel muayenehane , listede adres var ;
  6 07 2016, 17:30 - Jin op dr turgay karakaya: http://www.labioplastifiyatlari.com/p/kzlk-zar-dikimi-kurtaj-vajina-daraltma.html?m=1

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatı 2018 istanbul

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj Fiyatları