Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı 2014 Temmuz 28

Kızlık zarı dikimi fiyatı
Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da .... lira civarından başlar, bazı durumlarda .... tl ye kadar çıkabilir , aslında kürtaj fiyatlarının ... liradan başladığı Avrupa Yakasında artık kızlık zarı dikimi çocuk aldırmaktan bile fazla yaptırılan bir jinekolojik ameliyat haline gelmiştir. ( Kızlık zarı dikimi hakkında yorumları oku ) Bu yazımızdada kızlık zarı dikimi ücretleri dışında , flep yöntemi , kalıcı kızlık zarı dikimi , geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , esnek kızlık zarı gibi sorularınızada yanıtlar hazırladık. Kızlık zarınızı diktirerek yeniden bakire olmayı planlıyorsanız makalemizi sonuna kadar mutlaka okuyun , öncelikle kızlık zarı dikiminde olmazsa olmaz , temel taşları bir irdeleyeceğiz , gerçektende en iyi ve sanatsal dokunuşlarla dikilmiş bir kızlık zarı bile temel konular hallolmadıysa bir değer ihtiva etmez. Nedenini hemen anlayacaksınız, işte size kızlık zarı dikimi şartları :

1- Sonuç garantisi :
Kızlık zarınızı neden diktirirsiniz , sonuçta birgün hayalinizdeki erkekle evlendiğinizde veya cinsel ilişki kurduğunuzda kızlık zarı kanaması ortaya çıkması için değilmi ? Kızlık zarı öyle dikilmelidirki isterseniz 1 ay sonra isterseniz 10 yıl sonra seks yapın mutlaka kanama olmalı. Bu konuda jinekologdan garanti almalısınız. Tabi size veya partnerinize bağlı faktörler bunun dışındadır , penisin vajinaya girebilecek sertlikte olmaması , penisin aşırı küçük olması , aşırı ince olması gibi nadir sebepler sayılabilir.

2- Gizlilik :
Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatı mutlaka gizlilik içinde yapılmalıdır , sizden başka kimse bunu bilmemelidir ve sağlık dökümlerinize işlenmemelidir. Kızlık zarı diken .. anlaşmalı olduklarından yaptıkları her işlemi aynen .. ya işleme zorunlulukları vardır , dolayısı ile yapılan kızlık zarı dikimi oralarda gizli kalmaz. Ama buna karşılık özel jinrkolog muayenehanelerinde ..anlaşması olmadığı için kayıtlara geçme ihtimalide yoktur.

3- Doğallık :
Kızlık zarı dikiminde en fazla sonuç garantisi aranır yani yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girilse kızlık zarı kanamasının ortaya çıkması çok önemlidir , ama dikim sonrası vajina girişinin doğal anatomik yapıda olması ve gözle bakıldığında orda bir işlem yapıldığının fark edilmemeside önemlidir. O yüzden himenoplasti ameliyatında doğal yapıyada sadık kalınmalı ve dikişler iyileştikten sonra eski bakirelik günlerindeki duruma geri döndürülmesi önem kazanır.

Kızlık zarı dikiminde öncelikle neleri aramanız gerektiğini sanıyorum artık biliyorsunuz , bunların dışında sizin aklınıza takılan ve hastalarımızdan aldığımız telefonlar doğrultusunda sorulan sorularıda alt bölümler halinde cevaplıyoruz , makalemizi okumaya devam edin , bu arada kızlık zarı dikimi konusunda hangi jinekolog daha iyidir diye karar veremiyorsanız eski dostunuz google'a danışabilirsiniz , yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi jinekolog " veya " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , sonuçlara bakın .. en üstlerde göreceksiniz , tabii sonuçların üst kısmında yanında " reklam " yazan sonuçları dikkate almayın .

Kızlık zarı dikimi konusunda bize telefonlada ulaşabilirsiniz , telefonlarımız gece gündüz , haftasonu , bayram , seyran hep açıktır : 0212 227 5519 ( Turktelekom ) , 0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var , 0532 441 9825 ( Turkcell ) , 0542 215 7274 ( Vodafone ) , gerçi telefonlara direkt olarak ben bakamıyorum , takdir edersiniz sabahtan akşama kadar hasta başında oluyorum , ama sağolsun kıdemli asistanım Esra hanım tüm aramaları cevaplıyor ve yumuşak ses tonu ile hastaları teskin ediyor. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor.

** Kızlık zarı dikimi hakkında hasta yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Jin. Op. Dr. Turgay Karakaya'ya ulaşım :


1- Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya kimdir ?
www.drturgaykarakaya.com

3- Google+ üzerinden ulaşın : plus.google.com/+turgaykarakaya/posts
4- Facebookta arkadaş olun, her an bişiiler sorabilirsiniz hem : www.facebook.com/turgay.karakaya.507
5- Twitter'den ekle: twitter.com/jinekologdr ( Onbinlerce takipçi )
6- E-mail atın: jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com
7- WhatsApp'tan mesaj yazın, anında cevap alın: 0532 221 3007
8- Kürtaj hakkındaki yazılarımı okuyun :

9- Kızlık zarı dikimi hakkındakiler :

www.kizlikdikim.com
10- Randevu alarak gelin :
0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
11- Skype üzerinden arayın veya mesaj yazın : Skype kullanıcı adı: " dr.turgay.karakaya "
12- FUE yöntemi kalıcı saç ekimi fiyatları için:
www.sacekimiavrupa.com
13- instagramda takip et : instagram.com/drturgaykarakaya
14- Youtube.com'da videolara bakın : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı dikimi fiyatı


İstanbul'da 2014 yılı Ağustos başında bayramdan hemen sonra kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl civarından başlar ve .... lere kadar çıkabilir, bu dikim ücretine işlemin başında yapılan kızlık zarı muayeneside dahil edilir , ama sadece kızlık zarı muayenesi yani bekaret testi yaptıracağım kızlık zarı dikimini sonra düşünürüm derseniz İstanbul'da kızlık zarı diken birçok yerde ek sadece 150 tl civarı bir muayene ücreti istenir.

Kalıcı kızlık zarı dikimi


Kalıcı kızlık zarı dikimi yani flep yöntemi İstanbul'da 2014 yılı içinde en fazla tercih edilen jinekolojik operasyon olmuştur , bunun en büyük sebebi sonuç garantisi olması ve zaman kısıtmalası olmamasıdır , yani bir kere diktirdikten sonra ne zaman isterseniz cinsel ilişkiye girebilirsiniz , sıkıntı olmaz. Yaklaşık 20 günlük bir iyileşme süresinden sonra dikişler kendiliğinden eriyerek kaybolur ve altından orijinal kızlık zarı çıkar. Artık eski bakrelik günlerinize tam anlamı ile dönmüş olursunuz.

** Kızlık zarı dikimi hakkında hasta yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Geçici kızlık zarı dikimi


Geçici kızlık zarı dikimi 2014 yılında ve önceki 10 yılda artık pek kullanılan bir yöntem değildir , aslında daha önceki yıllara giderseniz nerdeyse 2000 yıldır uygulanmakta olan bir yöntemdir , ama artık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi çıktıktan sonra önemini yitirdi ve sadece fazla vakti olmayan 3 gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken bayanlara tavsiye edilen bir yöntem haline geldi . Geçici kızlık zarı dikiminin tek avantajı dikimden hemen sonra kullanılabilir olmasıdır , en önemli dezavantajı ise 3 günden fazla dayanmamasıdır.

Flep yöntemi


Flep yöntemi 2014 yılı ve öncesinde en sık uygulanan himenoplasti metodu olup kalıcı kızlık zarı dikiminin vazgeçilmez tekniğidir , isterseniz nasıl yapıldığını maddeler halinde yazalım :

1- Hastanın kabulu ve ön görüşme
2- Kızlık zarı muayenesi ( Bekaret muayenesi , bekaret testi )
3- Bekaretin bozulduğu tespit edilirse kızlık zarı dikimi flep yönteminin kağıt üzerinde şekil çizerek hastaya anlatılması
4- Hastanın jinekolojik masaya yerleşimi
5- Vajina girişinin lokal anestezik ile uyuşturulması
6- Vajina yan duvarından kaldıırlan ince bir flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi
7- Vajinası genişlemiş , yani vajinal açıklığı fazla olan bayanlara karşı vajina duvarından bir flep daha kaldırılarak çift kat flep dikilmesi
8- Kızlık zarı dikimi sonrası hastanın masadan kalkarak yürüyüp sosyal hayatına veya çalışma yaşamına aynı gün geri dönmesi

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?


Usta ve tecrübeli ellerde dikilmiş bir kızlık zarı nerdeyse hiç anlaşılmaz, özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırdıysanız artık sorunuzuz kalmamıştır , iyileştikten sonra artık himenoplasti yaptırdığınızı unutabilirsiniz . Peki nasıl olurda anlaşılmaz, flep dokusu vajina duvarından kaldırılırken bir ucu vajina duvarında sabit bırakılır , böylece yeni kızlık zarının üzerinde aktif kan dolaşımı olan damarlar olur ve kızlık zarı yırtıldığında bu damarlar parçalanarak kanama oluşturur.

** Kızlık zarı dikimi hakkında hasta yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Esnek kızlık zarı


Kızlık zarı çeşitleri arasında yaklaşık %5 oranında kızlık zarı esnek olabilir , aslında kızlık zarının tam ortasında normalde bulunan delik , esnek kızlık zarında olması gerekenden çok daha büyüktür ve penis bu delikten geçerek vajinaya ulaşabilir. Esnek kızlık zarı olanlarda cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılmaz ama içten ayrışır ve belirti vermesede kızlık zarı bozulmuş olur. Esnek kızlık zarı olanlara flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılarak normal kızlık zarına dönüşüm mümkündür.

Kızlık zarı diktirenler ve yorumları


Kızlık zarı diktirenlerden izlenimlerini almak , dikim sonrası girdikleri cinsel ilişkideki tecrübelerinden faydalanmayı isteyen çok oluyor , ama takdir edersiniz ki himenoplasti gizlenmeye en fazla ihtiyaç duyulan cerrahi müdahaledir , ama sitemizde makalelerin altlarında yeralan yorumlar bölümlerinde kızlık zarı diktirenlerin yorumlarını bulabilirsiniz.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?


Kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatı yaklaşık 25 dakika süren ve lokal anestezi yani bölgesel uyuşturma ile gerçekleştirilen bir operasyondur , herhangi bir yan etkisi veya riski yoktur. Uyuşturulduğu için dikim esnasında herhangi bir acı veya ağrı hissetmezsiniz , hatta dikim esnasında telefonla görüşme yapanlar bile oluyor :) Kızlık zarı dikim tekniği olan flep yönteminin ayrıntılarını yukarıda zaten verdik , ama şunun üzerüne basmak lazım , kızlık zarı dikimine geldiğinizde yarım saat içinde tüm işlemler aynı gün biter ve yarım saatin sonunda yürüyerek çıkıp gidersiniz, bakire olarak.

** Kızlık zarı dikimi hakkında hasta yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kızlık zarı yapısı , rengi ?


Kızık zarı yapısı tamamen vajina iç döşemesi kabul edilen mukoza yapısı ile aynıdır , aslında himen latince adıyla anılan kızlık zarı vajina dokusunun bir uzantısıdır , dolayısı ile fle yöntemide vajina dokusundan kaldırılan ince bir mukoza tabkası ile gerçekleştirilir. Kızlık zarının rengi açık kırmızı veya gül pembe renktedir.

Kızlık zarı zedelenmesi


Kızlık zarının zedelenmesi veya zarar görmesi evlilik öncesi bekareti koruma amaçlı kısıtlanmış ön sevişmelerde çok sık görülür. Halk arasında sürtünme ile sekste denen bu aktivite esnasında penis büyük dudakların arasında sürtünür ve ara ara penis başı yani glans penis kızlık zarı orta deliğine takılıp kızlık zarı üzerinde zedelenmeye veya lazerasyonlara sebebiyet verebilir. Bu durumda zaten bir yırtılma ağrısı hissedersiniz ve birkaç damla kan gelir , kızlık zarının kalıcı olarak yırtılıp yırtılmadığını anlamak için bacak aranıza küçük bir makyaj aynası tutup görmeye çalışmanız veya cep telefonu kamerası ile resmini çekip arkadaşlarınızla paylaşıp onların fikirlerini almanız sizi aydınlatmadığı gibi komik duruma düşürür , tek çare bir jinekoloğa giderek kızlık zarı muayenesine girmektir.

Kızlık zarı görüntüleri

Kızlık zarı görüntülerini izletmek , kızlık zarı dikimi videosu seyrettirmek tıbbi etiğe aykırı olduğu için bizim sayfalarımızda yer almıyor ama kızlık zarı dikiminin temsili animasyon videosunun izlemenizde sakınca olmadığını düşünüyorum : http://www.youtube.com/watch?v=gXu6cNETA5A

Kızlık zarı diktirme ameliyatı izle


Kızlık zarı diktirme ameliyatı izlemek isteyen tıp öğrencilerini anlamak mümkün olabilir belki ama konuyla alakası bile olmayan onbinlerce kişi bu kızlık zarı dikimi videosu arıyor , bu ne meraktır anlaşılır gibi değil. Her neyse biz kızlık zarı dikimi ameliyatı gibi mahrem konuların videolarının izletilmesine karşıyız.

** Kızlık zarı dikimi hakkında hasta yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Kızlık zarı dikimi İstanbul


İstanbul kızlık zarı dikimi konusunda referans şehir haline gelmiş durumdadır , sadece islam ülkelerinden değil birçok Avrupa ülkesindede bilindik bir kızlık zarı dikim merkezi durumundadır. Bize ülke içinden gelen himenoplasti hastaları dışında yurtdışındada çok hasta geliyor , hemde Fransa , İngiltere , İsviçre gibi sosyal açıdan zirvede olan ülkelerden. Sanıyorum beşeriyet ne kadar ileri giderse gitsin insanların saflığı her zaman aranan bir unsur olmaya devam edecek.

Kızlık zarı dikimi Ankara


Ankara'da kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'a nazaran daha pahalı olarak uygulanıyor , ben bunu Ankara'da kızlık zarı diken doktor sayısının az olmasına bağlıyorum. Mesela İstanbul Avrupa yakasında ... tl den başlayan fiyatlarla en alasından kızlık zarı diktirebilecekken Ankara'da bu rakam ... lerden başlamaktadır.

Kızlık zarı bozulma belirtileri


Çok sorulan bir konuyada değinerek sohbetimizi tamamlayalım diyorum , kızlık zarı bozulma belirtileri :

1- Sürtünme benzeri ön sevişme esnasında kızlık zarı bölgesinden kan gelmesi
2- Kızlık zarı bölgesinde yani vajina girişinde yırtılma ağrısı ve acıma
3- Kasıklarda ağrı
4- Banyo yaparken vajina girişinde yanma
5- Hastanın elle kendi kendini muayene ettiğinde kızlık zarı üzerinde daha önce var olayan bir boşluk ortaya çıkması durumu.

** Kızlık zarı dikimi hakkında hasta yorumlarını oku , yorum yaz ( isimsiz yorum yazmak için "yorumlama biçimi" olarak "anonim" i seçin )

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve doğum uzmanı

0212 227 5519 ( Turktelekom )
0532 221 3007 ( Turkcell ) - WhatsApp , SMS bu hatta var.
0532 441 9825 ( Turkcell )
0542 215 7274 ( Vodafone )
Mezuniyet : Cerrahpaşa tıp fak 1983 - hemen hemen 31 yıllık kızlık zarı dikim tecrübesi

Yorumlar

 1. Dr. Turgay hocam , kızlık zarı dikimi fiyatı indirim varken gelmek istiyorum , bayramdan sonra salı günü istanbla iniyırum , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı istyırum kaç sene dsyanır , kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , kalıcı kızlık zarı dikimi cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu dayanır , kızlık zarı dikilmiş olduğu kesinikle anlaşılmaz.

   Sil
 2. Sayın doktorum , sizin eski bir hastanız olarak hala yqzılarınızı zevkle okuyorum , nerdeyse 7 yıl önce kızlık zarı dikimi yapmıştınız , çok iyi sonuç almıştım şimdi 2 çocuğum var sağlıklı , size en az 10 hasta gönderdim , akrabasımızın çok övüyorsun diyorlar :) hayır diyorum ama içimden evet diyorum. Allah size sağlık mutluluk versin iyibayramlar hocam.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Sizede iyi bayramlar , desteğiniz için ayrıca teşekkürler :)

   Sil
 3. Slm hocam , ablam ve ben size geleceğiz , kızlık zarı dikimi fiyatınız 2 kii olunca indirim olabilirmi ? Kalıcı flep yöntemi istiyoruz , gizli kalmalı

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba , evet iki kişi olduğunuzda bir miktar indirim yapıyoruz, kesinlikle gizli kalacak merak etmeyin

   Sil
 4. Hocam , kızlık zarı dikimi fiyatı güncelmi hocam , indirimdeyken gelmek istiyorum . Bugün aradım bayram için tatile gitmişsiniz , cumartesi çalışacalmışsınız , geliyorum hocam , inşallah çok güzel olacak . Bir arkadaş sİzden çok memnun kalmış.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet günceldir , randevu ve kızlık zarı diktirme fiyat bilgisi için asistanımı arayınız 0212 227 5519 - 0532 221 3007

   Sil
 5. Slm turgay bey erkek arkadaşla sürtünme yaptık , arasına boşaldı vajinam spermi içine emdi. Kızlığın bozuk senin içine emiyor dedi , ama hiç birleşme yapmadım . Sizce kızlık zarım bozulmuşmudur , bozulduyda aynı gün kızlık zarı dikimi olurmu fiyat kaçadır?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İçine emmesi kızlık zarının bozuk olduğunu göstermez, kızlık zarı muayenesi yaparız ortaya çıkar. Kızlık zarı dikimi fiyatımız için asistanımı arayınız

   Sil
 6. İyi aksamlar ben pınar 18 yaşındayım ve çok yalnızım çok ihtiyacım var size ne olur bana msj atın kendimde çok utanıyorum .s benim sevgilim var 1 sene oldu beraberiz dün ışte evde olduk elini soktu kan geldi ben çok koktum bağırdım falan o da diyo pınar ben herşeyi göze aldım göze almasam nie senle olurum diyo beni çok seviyor bende onu ama napılır bilmem şu an o unısvesıte okuyor ben lise son diyo şimdi evlensek 5 parasız napcarız ben okuyum sen oku sonra evlenlenıyız diyo ben seni bırarktım bi yere gitmem diyo .s.s. Ne olur bana yardım edin mesaj attın ihtiyacım var .s.s..s.s yaşım 18 2 gündü psikolojicim bozuldu yatamıyorum yemek yıyemıyorum .s

  YanıtlaSil
 7. 22 Ağustos 11:00 - kızlık zarı dikimi hasta 1408221558: Merhaba flep yontemi ile dikim hakkinda bilgi alabilormiyim
  22 Ağustos 11:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Size öncelikle bana ulaşabileceğimiz ve bilgi alabileceğiniz kanalları göndereyim , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz:
  facebook.com/kurtajfiyatlari
  twitter.com/jinekologdr
  0212 227 5519 Muayenehane
  0532 221 3007 Turkcell
  0532 441 9825 Turkcell
  0542 215 7274 Vodafone
  22 Ağustos 11:08 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi sorun lütfen
  22 Ağustos 11:09 - kızlık zarı dikimi hasta 1408221558: Ne kadar kalici oldugunu merak ediyorum
  22 Ağustos 11:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hayat boyu
  22 Ağustos 11:09 - Op. Dr. Turgay Karakaya: tabi cinsellik olursa kanayarak bozulur
  22 Ağustos 11:10 - kızlık zarı dikimi hasta 1408221558: Fiyat nedir ve adres alabilirmiyim
  22 Ağustos 11:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl indirimli fyat
  22 Ağustos 11:11 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zeytinburnu ist
  22 Ağustos 11:12 - kızlık zarı dikimi hasta 1408221558: Tesekkr ederim
  22 Ağustos 11:12 - Op. Dr. Turgay Karakaya: randevu ile kabul ediyoruz
  22 Ağustos 11:13 - Op. Dr. Turgay Karakaya: rica ederim
  22 Ağustos 11:13 - kızlık zarı dikimi hasta 1408221558: Biliyorum okadarina da

  YanıtlaSil
 8. 16 Ağustos 14:49 - kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408222328: Merhaba dünde yazdım sıze cevap alamadım ben kızlık zarımı dıktırmek ıstıyorum bu konuyla ılgılı çekıncem oldugu ıcın yazarak sormak ıstedım ücretınız nedır taksıtlendırme yapamıyor musunuz
  16 Ağustos 14:49 - kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408222328: Yardımcı olursanız sevınırım
  16 Ağustos 14:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx den başlıyor
  16 Ağustos 14:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Taksit xxxx peşin xxx bir ay sonra olabilir
  16 Ağustos 14:51 - kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408222328: Kalıcı kızlık zarı dıkımı fıyatı degıl mı
  16 Ağustos 14:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet
  16 Ağustos 14:52 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Fiyat ayrıntıları kizlikzarionarim.blogspot.com da var diğer çeşitler
  16 Ağustos 14:53 - kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408222328: Teşekkürler bılgılendırmenız ıcın
  16 Ağustos 14:53 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 9. 16 Ağustos 21:31 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: İyi gunler
  16 Ağustos 21:32 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Bisey sora blirmiyim
  16 Ağustos 21:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabi buyrun
  16 Ağustos 21:34 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Kalici kizlik dikimi yapiyomusunuZ
  16 Ağustos 21:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Evet en çok o tercih edilir
  16 Ağustos 21:35 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Peki fiyati ne kadar
  16 Ağustos 21:36 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Operasyonu kaç saat
  16 Ağustos 21:37 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ay sonuna kadar xxxx tl , 30 dakika sürer yürüyüp gidersiniz konforunuz bozulmaz
  16 Ağustos 21:37 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ay sonundan sonra ne kadar
  16 Ağustos 21:38 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Bir ay sonra mesela
  16 Ağustos 21:38 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx
  16 Ağustos 21:38 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Ovv o zamana neden palaniyo peki
  16 Ağustos 21:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Zaten fiyat oydu geçici indirim şuan
  16 Ağustos 21:42 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Peki saolun
  16 Ağustos 21:43 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Zeytin burnundamiydiniz
  16 Ağustos 21:45 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Tam adres ala blirmiyim
  16 Ağustos 21:48 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Bulvar cad no 2 kat 2
  16 Ağustos 21:48 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Saol tesekkur ederm
  16 Ağustos 21:49 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ama mutlaka telefonla randevu alın önceden
  16 Ağustos 21:49 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor: Alirim tabiki bir aya kadar anca ala biirm
  16 Ağustos 21:50 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil
 10. 17 Ağustos 15:14 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor 1408222438: Merhaba doktor bey müsait olmadığımdan arayamiyorum kalıcı kızlık diktirme istiyorum bir arkadaşım sizin numaranizi verdi bu mumkunmu
  17 Ağustos 15:27 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Tabii
  17 Ağustos 15:27 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor 1408222438: Ben bunu yaptırmak istiyorum kısaca bilgi verirmisinz
  17 Ağustos 15:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Kizlikzarionarim.blogspot.com blogumda çok ayrıntı var
  17 Ağustos 15:28 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor 1408222438: Hemen bakıyorum
  17 Ağustos 15:28 - Op. Dr. Turgay Karakaya: Şu anda indirimde
  17 Ağustos 15:28 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor 1408222438: Yalnız fiyatida ogrenebilirmiyim
  17 Ağustos 15:28 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor 1408222438: Sitede
  17 Ağustos 15:33 - Op. Dr. Turgay Karakaya: xxxx tl flep yöntemi kalıcı , xxxx tl flep + daraltma
  17 Ağustos 15:34 - kızlık zarı dikimi fiyatı soruyor 1408222438: Tamam teşekkür ederim
  17 Ağustos 15:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: R e

  YanıtlaSil
 11. 27 Ağustos 15:40 - flep yöntemi kalıcı kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408281612: Doktor bey iyi günler ben kızlık zarı dikimini düşünüyorum flep yöntemini
  27 Ağustos 15:41 - flep yöntemi kalıcı kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408281612: Ama korkularım var
  27 Ağustos 15:41 - flep yöntemi kalıcı kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408281612: Ya kanama olmazsa die
  27 Ağustos 15:41 - Op. Dr. Turgay Karakaya: mutlaka olur garanti veriyoruz biz
  27 Ağustos 15:42 - Op. Dr. Turgay Karakaya: zaten kanama olmayacaksa böyle bir işlem neden yapılsın
  27 Ağustos 15:44 - flep yöntemi kalıcı kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408281612: Ben istanbul da degilim fazla büyük ve güvenilmez biyer
  27 Ağustos 15:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: paristen bile uçakla gümüvirlik geliyorlar
  27 Ağustos 15:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sizde gelin 30 dakikada diker göndeririz
  27 Ağustos 15:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: hava limanına çok yakınız
  27 Ağustos 15:57 - Op. Dr. Turgay Karakaya: inince telefonda tarif ederiz
  27 Ağustos 16:01 - flep yöntemi kalıcı kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408281612: Ücreti ne kadar peki
  27 Ağustos 16:01 - Op. Dr. Turgay Karakaya: şu anda fırsat aslında indirimdeyiz xxxx tl flep
  27 Ağustos 16:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 15 eylüle kadar
  27 Ağustos 16:03 - flep yöntemi kalıcı kızlık zarı fiyatı soran hasta 1408281612: Peki çok teşekkür ederim ben gerekli parayı toparlayıp biraz araştırma yaptıkdan sonra sizle iletişime geçicem
  27 Ağustos 16:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ok

  YanıtlaSil
 12. 28 Ağustos 18:18 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Merhaba kusura bskmayin
  28 Ağustos 18:19 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Aradim sizin yerinizi
  28 Ağustos 18:19 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Param yok taksitte yapmiyirmussunuz
  28 Ağustos 18:19 - Op. Dr. Turgay Karakaya: ne yapılacaktı
  28 Ağustos 18:20 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Kizlik dikimi
  28 Ağustos 18:20 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Sanirim ne kadar ilişkiye girildiği önemli degilmis
  28 Ağustos 18:20 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Öyle mi
  28 Ağustos 18:20 - Op. Dr. Turgay Karakaya: önemli değil
  28 Ağustos 18:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: orijinal hale gelir
  28 Ağustos 18:21 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Daralma da oluyor mu dilinden sonra
  28 Ağustos 18:21 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Dikimden sonra
  28 Ağustos 18:21 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kızlık zarı dikimi + daraltma xxxx
  28 Ağustos 18:22 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Takdir hic mi olmaz
  28 Ağustos 18:22 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: 2 taksit
  28 Ağustos 18:22 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 1 sn
  28 Ağustos 18:22 - kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma fiyatı soran hasta 1408291339: Ok
  28 Ağustos 18:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: 2 taksit olur xxxx peşin xxxx 1 ay sonra
  28 Ağustos 18:34 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kart değil elden

  YanıtlaSil
 13. 29 Ağustos 10:34 - geçici kızlık zarı diktiren hasta soruyor 1408291342: Hocam dun sabah 11 gibi gecici kizlik zari dikimi yaptirdim aksam ve sabah tuvaletten sonra pecete ile sildigimde silik silik kan geldi peceteye sıkıntılı bir durum mu
  29 Ağustos 10:35 - Op. Dr. Turgay Karakaya: bizdemi yaptırdınız
  29 Ağustos 10:58 - geçici kızlık zarı diktiren hasta soruyor 1408291342: Hayir ankarada hocam
  29 Ağustos 11:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: sıkıntı olmaz merak etmeyin
  29 Ağustos 11:03 - Op. Dr. Turgay Karakaya: kendi doktorunuza ulaşamadınız mı :)
  29 Ağustos 11:38 - geçici kızlık zarı diktiren hasta soruyor 1408291342: Sizin goruslerinizi de merak ediyorum malesef istanbula gelebilme sansim yoktu :( tsk ediyorum gerçekten
  29 Ağustos 11:38 - Op. Dr. Turgay Karakaya: r e

  YanıtlaSil
 14. Kürtaj Fındıkzade: İyi akşamlar
  12 Şub 21:12 - Kürtaj Fındıkzade: Kusura bakmayin rahatsiz ettim
  12 Şub 21:13 - Kürtaj Fındıkzade: Bir söru söracaktimda
  12 Şub 21:14 - Jinekolog Operatör Doktor: Sörün
  12 Şub 21:15 - Kürtaj Fındıkzade: Ben yabanciyim. Bide kayitli deyilim. Kurtaj yaptirmam gerekiyor
  12 Şub 21:17 - Kürtaj Fındıkzade: Buni yapma şansim varmi
  12 Şub 21:31 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki
  12 Şub 21:33 - Kürtaj Fındıkzade: Peki ne yapmam gerekyor
  12 Şub 21:33 - Kürtaj Fındıkzade: Bilgi verebilirmisiniz
  12 Şub 21:33 - Jinekolog Operatör Doktor: Gelip kürtaj olmak
  12 Şub 21:34 - Kürtaj Fındıkzade: Önceden randevu lazim deyilmi
  12 Şub 21:36 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  12 Şub 21:36 - Jinekolog Operatör Doktor: Gün bellimi
  12 Şub 21:36 - Kürtaj Fındıkzade: Önimizdaki hafta çarşanba
  12 Şub 21:37 - Jinekolog Operatör Doktor: 14.30 da yer var isim ne yazalım?
  12 Şub 21:40 - Kürtaj Fındıkzade: Fiyayiti nekadar

  YanıtlaSil
 15. Kürtaj Ücreti: Iyi gunler turgay bey en son adetim 26 Kasım da oldu 6 Kasım da korunmasiz kısa sureli bir iliskim oldu sonrasinda prezervatifle korunduk ertesi gun ella hap kullandim. 26 , 28, 30 aralik ve 3 ocakta idrarda gebelik testi yaptim sonuc negatif çıktı. 28 aralikta olmasi gerekiyordu adetim bir hafta gecikti hamile olma ihtimalim nedir?
  04 01 2016, 15:04 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: %70
  04 01 2016, 15:05 - Kürtaj Ücreti: Peki neden negatif çıkıyor testlerde
  04 01 2016, 15:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Erken
  04 01 2016, 15:07 - Kürtaj Ücreti: Iliskinin ustunden 29 gun gecti pozitif cikmasi gerekmez miydi
  04 01 2016, 20:07 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet.. ultrasonla bakalım
  04 01 2016, 20:12 - Kürtaj Ücreti: Konyadayim yarin muayene olcam tesekkurler

  YanıtlaSil
 16. Hocam kizlik zari dikimi icin grlicez randuvu almazi gerekiyomu
  27 02 2016, 23:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  27 02 2016, 23:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Gün belli ise yazalım hemen
  27 02 2016, 23:59 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Oncelikle bi konuda bilgi almak istiyorumm
  28 02 2016, 00:00 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  28 02 2016, 00:00 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Ben bi arkadasim icin yaziyom
  28 02 2016, 00:00 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Hocam
  28 02 2016, 00:01 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Arkadasim bir yildan beri dir birisiyle beraber ailesi bilmiyo simdi ayrildilar.ama Kiz baskasiyla nisanli simdi kizlik zari dikimi munkunmu
  28 02 2016, 00:03 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki
  28 02 2016, 00:03 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Peki gecici kizlik zari nasil
  28 02 2016, 00:04 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Yani dugune bi kac gun kalami
  28 02 2016, 00:05 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Fiyatlat
  28 02 2016, 00:05 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet ama ben kalıcıyı tavsiye ederim
  28 02 2016, 00:06 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Kalici zar kac gunde ilesir
  28 02 2016, 00:06 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 2 haftada iyileşir 4 haftada herşeye hazırdır
  28 02 2016, 00:07 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Agir olurmu
  28 02 2016, 00:07 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Calisa bilirmi
  28 02 2016, 00:28 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Aynı gün bile çalışır
  28 02 2016, 00:28 - Kızlık Zarı Dikimi Ücreti: Tm tskkrlr

  YanıtlaSil
 17. Meraba zarım patladı ben kızlık zarı dikimi fiyatı için soru soracaktım ama
  27 03 2016, 12:45 - -: 21 yaşındayım bi ilişki yaşadım kızlık zarım yırtıldı bunun dikimi nasıl olur fiyatını nasıl olur
  27 03 2016, 12:45 - -: Ailemin haberi yok
  27 03 2016, 12:49 - -: Sarıgazide oturuyorum
  27 03 2016, 13:59 - -: Peki bu kızlık zarı işlemi işi çok sürer mi
  27 03 2016, 13:59 - -: Yarın gelsem biter mi işlem
  27 03 2016, 14:02 - -: Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi dediğiniz kolay mı
  27 03 2016, 14:27 - -: Perşemde günü için randevu alacaktım ama
  27 03 2016, 14:29 - Jin op dr turgay karakaya: 30 dakika sürer
  27 03 2016, 14:29 - Jin op dr turgay karakaya: Ve yürür gidersiniz
  27 03 2016, 14:30 - Jin op dr turgay karakaya: Yarın 12.30 da yer var ?
  27 03 2016, 14:30 - -: Yarın müsait değilim ama Perşemde olmaz mı
  27 03 2016, 14:31 - Jin op dr turgay karakaya: Perşembe 11.30?
  27 03 2016, 14:34 - -: Olur
  27 03 2016, 14:36 - -: Peki fiyatı nedir
  27 03 2016, 14:40 - Jin op dr turgay karakaya: Listede var
  27 03 2016, 14:40 - Jin op dr turgay karakaya: İsim ne yazalım
  27 03 2016, 17:27 - Jin op dr turgay karakaya: Ok yazdım

  YanıtlaSil
 18. Mrb hocam kızlık zarı diktirme fiyatı için sizin numanizi internetten buldum bi konu hakkinda sizden bilgi almak istiyorum
  14 05 2016, 13:47 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  14 05 2016, 13:48 - -: Çok iliskiye giren bi vajinada dikim oluyormu
  14 05 2016, 13:49 - Jin op dr turgay karakaya: Tabi
  14 05 2016, 13:49 - -: Ne kadara yapiyosunuz
  14 05 2016, 13:50 - -: Ben yaptrcamda eylulde dugunum var oyuzden
  14 05 2016, 13:50 - -: Hemen yaptrmak istiyorum
  14 05 2016, 13:51 - Jin op dr turgay karakaya: Bugün?
  14 05 2016, 13:52 - -: Yok bugun degil
  14 05 2016, 13:52 - -: Parayi toparlayayim gelcem
  14 05 2016, 13:53 - -: Ama dikildigi belli olmuyo dimi hocam oyle istiyorum
  14 05 2016, 14:01 - Jin op dr turgay karakaya: Kesinlikle anlaşılmaz
  14 05 2016, 14:02 - -: Tesekkur ederim hocam en kısa zaman da Gelcem
  14 05 2016, 14:03 - Jin op dr turgay karakaya: Ok
  4 06 2016, 20:13 - -: Mrb hocam geçen günü konuşmuştuk odemelerinizde taksit imkanı varmıdır

  YanıtlaSil
 19. Size vajinamin fotosunu atsam kizlik zarim hakkinda cok azda olsa bir bilgi verebilir misiniz dusuk bi ihtamal de olsa bi yorum yapin olur mu bozulmuş ise kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadar ?
  7 07 2016, 07:56 - Jin op dr turgay karakaya: Resim yasak.. zaten anlaşılmaz
  7 07 2016, 07:56 - Jin op dr turgay karakaya: www.kizlikzaricesitleri.com burda var çeşit

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kürtaj fiyatı 2018 istanbul

Devlet hastanelerinde kürtaj ücretleri

Kürtaj Fiyatları