23 Nisan 2014 Çarşamba

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık zarı
İstanbul'da kızlık zarı dikimi 2014 yılı 23 nisan çocuk bayramı tarih itibarıyle İstanbul'da en fazla tercih edilen vajinal estetik operasyon olmuştur, son yıllarda kadın doğum branşında merak edilen konular sıralamasında nerdeyse kürtaj fiyatlarından daha fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı sorulur oldu. Tabii kızlık zarı diktirmek insanın başına nadiren gelen bir durum olduğu için hangi jinekolog kızlık zarı dikimi konusunda iyidir , hem kaliteli dikim olsun hemde fiyat çok pahalı olmasın , kime sorabilirsiniz ki , eminim etrafınızda kızlık zarını diktirmiş olan bir çok bayan vardır ama hiçbirde ben diktirdim diyemez , son derece mahrem bir konu ulu orta konuşulmaz bilirsiniz, o zaman size doğru yolu gösterecek sadece bir kişi kalıyor : google amca , yazın google'a " kızlık zarı diken en iyi doktor " bakalım üstlerde kim çıkacak :) , artık doğru hedefi buldunuz , hadi arayın görüşelim , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz , 0532 221 3007 Turkcell cep telefonumuz sürekli açıktır , gece gündüz arayabilirsiniz. Telefonları genelde tecrübeli asistanım Esra hanım açıyor , sıcak ses tonu ve insancıl yaklaşımları ile hastaların beğenisini kazanıyor , ben genelde hasta başında oluyorum , ama acil durumlarda banada bağlatabilirsiniz. Jinekolog Op. Doktor Turgay karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankara'da en çok tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak .... tl ücret seviyelerinden başlar. Mevsimsel fiyat değişimleri sık görülür , ayrıca bazı jinekologlar çok yüksek fiyatlar isteyebiliyor, benden size tavsiye olması gereken fiyatların dışında olanlara itibar etmeyin.

Flep yöntemi kalıcı kızplık zarı dikimi

2014 yılı için en garantili ve doğal bekaret diktirme metodu flep yöntemidir , orijinalinden farksızdır , cinsel ilişkiye girince doğalında olduğu gibi aynen kan gelir. Metod olarak vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakası kızlık zarı halkasına dikilir , işlem 25 dakika sürer , lokal anestezi ile yapılır , işlem esnasında siz acı hissetmezsiniz, hatta dikim esnasında telefonla sohbet edenler bile oluyor.

Geçici kızlık zarı dikimi

Artık çok tercih edilmeyen eski bir yöntemdir , eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilerek bütünlük sağlanır , ama çok sağlam olmaz , birkaç günden daha uzun süre için garanti verilmez.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde dikişler 20 günde tamemen iyileşir ve alttan yepyeni ve orijinal kızlık zarı çıkar, cinsel ilişkiye girdiğinizde penis vajinaya girdiğinde kızlık zarı yırtılır ve bekaret bozulur , kızlık zarının üzerinde yer alan kan damarlarıda parçalanacağı için kızlık zarı kanaması olur. Yani kızlık zarı dikimi kesine yakın olasıkla anlaşılmaz.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( tam 30 yıllık tecrübe )
İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz.