11 Nisan 2014 Cuma

Kürtaj Fiyatları

kürtaj
Kürtaj fiyatları kaç liradır , 2014 nisan ayı ilk yarısında çocuk aldırma ücreti nekadardan başlar , gebelik haftasına göre kürtaj fiyatı nasıl hasaplanır , 2014 kürtaj yasasına göre en geç kaç haftaya kadar bebek aldırılabilir, vakum kürtaj nasıl yapılır, bebek aldırdıktan sonra kanama olur mu , kürtaj hapı yada düşük ilacı kullanmak güvenlimidir , düşük hapı satın almak istesek nerden bulabiliriz , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi garantisi kaç yıldır , kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır ? şeklinde binlerce soru geliyor , telefonlarımız geç saatlere kadar susmak bilmiyor , sizinde mutlaka kafanızı kurcalayan kürtaj konusunda sorularınız vardır , hemen bizi arayın konuşalım , gece gündüz farketmez , iş işten geçmeden arayın halledelim , 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 telefonlarımız sürekli açıktır , ben yoğun çalıştığım için siz telefonla araken genelde hasta başında oluyorum dolayısı ile telefonlara direkt cevap vermem pek mümkün olmuyor , ama tecrübeli asistanım Esra hanım tüm arayanlara cevap veriyor , yumuşak ses tonu ve sıcak yaklaşımları sizi rahatlatacaktır , konu hakkında geniş bilgisi olduğu için kürtaj ve kızlık zarı diktirme konularında soracağınız her türlü soruya rahatlıkla yanıt verebilir. Sakın endişe etmeyin tüm görüşmelerimiz gizli kalıyor ve kesinlikle ..... işlenmiyor , zaten özel hekimlik yaptığımız için .... değiliz. Gizlilik konusu daima bu konuda en çok istenen özelliktir ve hastalar ofise adım atar atmaz yapılan müdahalenin gizli kalıp kalmayacağını sorarlar , tabiiki gizli kalacak deyincede derin bir nefes alırlar ve rahatlarlar , geçende gelen 2 arkadaş hasta aynı müdahaleyi taleb ettiler ve işlemlerini ard arda gerçekleştirdik , sonrasında doktor bey boşuna korkmuşuz , inanın dişe dolgu yaptırmaktan çok daha kolaymış , zaten en iyi kürtaj yapan doktor yazınca siz çıkıyorsunuz google'dan demekki doğru yere gelmişiz dediler. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya kaleme alıyor.

Kürtaj fiyatları 

2014 yılı Nisan ayı başlarında İstanbul ve Ankara'da kürtaj fiyatları nasıl hesaplanıyor ? genellikle gebelik haftası bu konuda belirleyici rol oynuyor , belkide artık haftaya göre ücretleindirme bir gelenek haline geldi , eski jinekolog abilerimiz ve ablalarımız o şekilde para alıyorlarmış bizlerde onların izinden giderek yol alıyoruz , kürtaj fiyatlarına basit örneklerde versek iyi olacak , adetinizi olması gereken gün görmediniz , tarihiniz geçti , yani en önemli gebelik belirtisi olan adet gecikmesi durumundasınız bu sizin en az 4 haftalık hamile olduğunuuz gösterir , daha düşük hamilelik olmaz , bazıları 1 - 2 haftalık hamileyim diyor , sanıyorum onlar cinsel ilişkiye girdikleri günden itibaren saymaya başlıyorlar , ama aslında olması gereken gerçek gebelik hesaplaması son adet tarihinizden itibaren saymaya başlamak şeklindedir. 4 haftalık bir hamilelik varsa ... lira , 5 haftalıksa ... tl , 6 haftalıksa ... tl , 7 haftalıksa ... tl diye yukarı doğru gider .

Kürtaj yasası

2014 nisan ayında yeniden güncellenen kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar bebek aldırma ihtimaliniz olabiliyor , ama geciktiyseniz inanın yapabileceğiniz hiç bir şey yok , ülke üzerinde hiç bir jinekolog 10 haftayı geçen gebelikleri kürtaj etmez , ciddi cezalar söz konusudur , o yüzden 11 haftalık gebelik , 12 haftalık , 13 haftalık veya 14 haftalıksanız kürtaj yasağı söz konusudur , artık bebeği doğurmayla ilgili planlar yapın , aldırma fikrini kafanızdan silin.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Meraklı hastalarımız bu sene yani 2014 Nisan ayında kürtaj nasıl yapılır diye merak edip soruyorlar , en garantili ve sağlıklı , ayrıca risk içermeyen yöntem olan vakum kürtaj metodunda muayene ve ultrasonu takiben hastanın rahim girişi lokal anestezikle uyuşturulur , hegar bujisi ilede collum denilen rahim kanalı hafifçe dilate edilir , karmen kanülü kanala yerleştirilir , kanülün ucunada vakum aparatı takılarak negatif basınç oluşturulur , birkaç dakika içinde gebelik kesesi dışarı alınmış olur, işlem tamamlanır. Kürtaj sonrası mutlaka hastaya ikinci ultrason yapılır , böylece rahim içinde parça kalmadığından emin olmuş oluruz.

Çocuk aldırdıktan sonraki dönem 

Kürtaj sonrası cinsel ilişki size 10 gün yasaktır, bebek aldırdıktan sonra  kanama ve ağrı fazla olmayacaktır , kürtaj sonrası ilk adetinizi yaklaşık 40 gün sonra görmeye başlayacaksınız aceleci olmayın , kürtaj sonrası hamilelik sizi endişelendirmesin ne zaman isterseniz yine gebe kalabilirsiniz , bebek aldırmış olmak başka çocuk yapma kabiliyetinizi etkilemez.

Kızlık zarı diktirme

2014 senesi baharında kızlık zarı dikimi çok revaşta gidiyor , sanırım yakında kürtaj fiyatlarından daha fazla kızlık zarı diktirme fiyatları soruluyor olacak . İstanbul'da en garantili bekaret diktirme yöntemi olan flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları ise .... tl taban ücretlerinden başlayıp yaza doğru artış bekleniyor.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı 
Mezuniyet Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 ( tam 30 yıllık kürtaj tecrübesi , hastaların en iyi kürtaj yapan doktor Turgay beydir demeleri boşuna değil :)
Mua: İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007 
Lütfen telefonla randevu alarak geliniz , çat kapı hasta kabul edemiyoruz , saatinde randevuye gelen hastalar çok kızıyor.