5 Nisan 2014 Cumartesi

Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

kızlık zarı dikimi
Kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 nisan aylarında yani baharın 2. ayında İstanbul ve Ankara gibi hatta İzmir'ide katmak lazım , yavaş yavaş artmaya başlıyor , kürtaj fiyatlarında ise mevsimsel değişim pek rastlanmıyor, sanıyorum yaz aylarında planlanan evlilikler için çeşitli hazırlıklar içinde artık kızlık zarı diktirmekte geçiyor , eski ilişkilerden kalan izleri tam olarak silmek, yeni ve kalıcı olarak adım atılan ilişkilere daha yüksek özgüvenle yelken açmak için olmazsa olmaz işlemler arasında gerekli yerini aldı . Tevekkeli değil bu arada bilgi almak için arayanların çoğu kürtaj ücretlerini sormak dışında sıklıkla kızlık zarı diktirme fiyatları kaç paradır , kızlık zarı nasıl dikilir , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , dikilmiş kızlık zarı ile cinsel ilişkide kan gelirmi , esnek kızlık zarı nasıl tamir edilir , geçici kızlık zarı dikimi fiyatı nedir gibi sorular gelmeye başladı . Sizinde kızlık zarı dikimi fiyatları ve kürtaj fiyatları hakkında merak ettikleriniz varsa çekinmeden bizi arayın , 0212 227 5519 sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell cep hattımız gece gündüz açıktır , ben genelde hasta başında ya muayene yada dikim yapıyor oluyorum , telefona genelde tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor, şevkatli ses tonu eminim sizi rahatlatacaktır , sakın merak etmeyin tüm görüşmeleri ve size yapılan işlemleri full gizli tutuyoruz , ... işlemiyoruz , zaten muayenehanemiz ... değildir. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2014 yılında İstanbul'da Avrupa yakası ve Anadolu tarafında kızlık zarı dikimi fiyatları yaza doğru artmakla beraber yaklaşık olarak ... tl fiyat seviyelerinden başlıyor, bazı ... dikim için çok yüksek fiyatlar taleb edebiliyor ama burada aslolan ... bekaret dikimi ile ilgili tecrübesidir , kısaca tanımlamak gerekirse çok diken iyi diker diyebiliriz. Size tavsiyem hymenoplasti yani kızlık diktirmek için ... tl fiyat aralığından fazla uzaklaşmayın .

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi

Gerek İstanbul , gerekse Ankara'da , hatta tüm dünyada en garantili sonuca ulaştıran ve sağlıklı olan yöntem flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimidir yani namıdeğer modern hymenoplasti . Yaklaşık 25 dakika süren kızlık zarı dikimi ameliyatı lokal anestezi ile yapılır , yani dikim yapılacak bölge uyuşturulur, merak etmeyin ağrı veya acı çekmezsiniz . Diktirdikten hemen sonra masadan kalkarak yürüyüp işinize gücünüze gidebilirsiniz, 20 günlük iyileşme döneminde yaşam konforunuz bozulmaz , kimseler diktirdiğinizi anlayamaz.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

2014 baharında telefon açıp bekaretle ilgili soru soranların bazıları kızlık zarının dikilmiş olduğu cinsel ilişkide belli olurmu diye soruyorlar, zaten zarınızın dikildiği anlaşılacak olsa yapılan hymenoplastinin hiç bir kıymeti kalmazadı değilmi ? Yani siz merak etmeyin , kesine yakın ihtimalle  anlaşılmaz , cinsel ilişkiye girdiğinizde penis vajinaya yaklaşık 2 cm kadar sokulursa kızlık zarına dayanır , daha fazla ileri itilirse bekaret zarı yırtılır ve hymenin üzerindeki damarlar parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar , çarşaf kanlanır.

Esnek kızlık zarı

Bayanların %5 inde kızlık zarı esnektir ve cinsel ilişkide bekaret zarı kanaması olmaz , cinsel ilişkiye girilince penis hymenin ortasındaki delikten geçebilir, zar yırtılmaz ama iç kısımda küçük ayrışmalar olur ve aslında kızlık zarı bozulmuş olur. Esnek kızlık zarı olan bayanlar durumu gerdek gecesinde izah etmekte zorluk çekebilirler ve sıklıkla bu durumdan kurtulmak için flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırırlar.

Geçici kızlık zarı dikimi

Binlerce yıldır uygulanmakta olan klasik hymenoplastidir , günümüzde modern dikim yöntemi olan flep metodu uygulamaya konduktan sonra nadiren uygulanır olmuştur , adı üzerinde geçicidir ve 5 günden fazla dayanmaz.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ. Ü. Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( 30 yıllık tecrübe konuşuyor )
 İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007