2 Nisan 2014 Çarşamba

Kürtaj Fiyatı

kürtaj
Kürtaj fiyatları 2014 yılı 2 nisan itibarıyla İstanbul , Ankara , İzmir ve diğer büyük şehirlerde nekadardır , acaba kürtaj nasıl yapılır, çocuk aldırdıktan sonra ağrı ve kanama olur mu, 2014 kürtaj yasalarına göre bebek aldırmada üst sınır nedir, vakumla kürtaj nedir , genel anestezi ile kürtaj olursam ne kadar fark öderim , en iyi kürtaj yapan doktor kimdir , vajina daraltma fiyatları kaç paradan başlar , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları seçimlerden sonra kaç para olmuştur ? Diye soran sayısız hastamız var , kısa özetler halinde cevaplamaya çalışalım , bu arada unutmadan , sizinde sormak istedikleriniz olursa bizi gece gündüz çekinmeden arayabilirsiniz , 0212 227 5519 kürtaj merkezi muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell mobil cep telefonlarımız sürekli aktiftir . Genelde aradığınız zaman karşınıza tecrübeli asistanım Esra hanım çıkıyor , şevkatli yaklaşımları yüreğinize su serpecektir , bilgi ve randevu işine o bakıyor . Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya kaleme alıyor.

Kürtaj fiyatları

2014 yılında İstanbul'da kürtaj ücretleri geleneksel olarak gebelik haftasına bağlı olarak değişiyor , bu artık kitapların yazmadığı bir kanun gibi oldu neredeyse , örnekmi istiyorsunuz ? Diyelim ki erken gebeliğiniz var , idrarda daha yeni çift çizgi çıkmaya başladı ve adetiniz yeni gecikti , yani yaklaşık 4 hafyalık hamile iseniz İstanbul'da yaklaşık ... liraya bebek aldırabilirsiniz , ama 5 haftalık ise ... tl , 6 haftalıksa ... lira , ama 7 haftaya çıkışsa ... tl diyerek ...er ..er yukarı tırmanız .

Kürtaj yasası

2014 yılında güncellenen kürtaj kanununa göre en geç 10 haftalık olana kadar isteğe bağlı çocuk aldırabilirsiniz , ama hamilelik 11 haftalık , 12 haftalık , 13 haftalık veya daha büyük ise devletin koyduğu kürtaj yasağına çarparsınız .

Kürtaj sonrasında

Bebek aldırdıktan sonra tekrar gebe kalamayacağım diye bir şüphe duyar bazı bayanlar , bunlar koca karı masalı gibi kulaktan kulağa ulaşan cahil bilgilerdir ve aslı yoktur , kürtaj olmak sizin üreme kabiliyetinizi olumsuz etkilemez , kürtaj sonrası doğum kontrolu yapmazsanız hemen tekrar gebe kalabilirsiniz.
Kürtaj sonrası ağrı ve kanama çok az ve nadirdir , kürtaj sonrası ilk adet kanamanız yaklaşık 40 gün sonra başlar , kürtaj sonrası seks içinde yaklaşık 10 gün bekleyiniz.

Kürtaj nasıl yapılır ?

Vakum kürtaj dünyadaki en sağlıklı ve risksiz bebek aldırma metodudur. Rahim küretle kazınmaz , gebelik kesesi negatif basınçla dışarı alınır , sistem nasıl işler , muayene ve ultrasondan sonra , rahim girişi portio uyuşturulur , karmen kanülü kanala yerleştirilir , ucuna vakum cihazı takılır , negatif basınç oluşturulduğunda gebelik kesesş aynen dışarı gelir , kürtaj dakikalar içinde biter , kürtaj sonrası mutlaka tekrar ultrason yapılır, rahim içinde parça kalmadığından emin olunur.

Kızlık zarı diktirme

2014 yılında İstanbul'da en sık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yapılır , gerçektende en garantili ve sağlıklı yöntem flep metodudur. Dikişler iyileştiğinde full orijinal ve doğal bir kızlık zarınız olur , cinsel ilişkiye girdiğinizde doğal olarak kızlık zarı kanaması olur.

Kızlık zarı diktirme fiyatları

İstanbul ve Ankara'da 2014 yılı baharında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatları üç aşağı beş yukarı .... tl civarıdır.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Kürtaj merkezi muayenehane  İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007