30 Mart 2014 Pazar

Kızlık Zarı Diktirme

kızlık zarı dikimi fiyatı
2014 yılı kızlık zarı dikimi açısından oldukça haraketli geçiyor , ülke gündeminde yolsuzluk operasyonları , Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen telefon dinleme tapeleri , İçişleri bakanı Muammer Güler ve diğer bakan çocuklarının evlerinden çıkan yüksek miktarda eurolar derken bugunde yerel seçim heyecanı var , bakalım AKP yeniden kazanacakmı , Mustafa Sarıgül İstanbul'u fethedecekmi merakla beklerken , kızlık zarı diktirme fiyatlarını soranlar , randevu alıp flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirenler , dikim sonrası cinsel ilişkide zarın önceden dikilmiş olduğunun anlaşılıp anlaşılamayacağını merak edenlerin sayısı gittikçe artıyor. Her ne sebeple olursa olsun , kızlık zarınız yırtılmışsa ve eski haline getirmek , sayacı sıfıra geri çekmek istiyorsanız en sık yapılan vajinal estetik operasyon olan flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak en doğal hakkınızdır , bunun yanında size yapılacak olan bu işlemi full gizli tutmakta size verilmiş bir haktır . Kızlık zarı ile ilgili merak ettiğiniz herşeyi bize danışabilirsiniz , 0212 227 5519 muayenehane sabit telefonumuz ve 0532 221 3007 turkcell cep telefonumuz gece gündüz açıktır , genelde aradığınızda telefonu kıdemli asistanım Esra hanım açıyor , sıcak ses tonu sizi rahatlatacaktır , konuya hakim olduğu için tüm sorularınızı yanıtlar ve size dikim randevusu verebilir , tüm görüşmelerimizi gizli tutuyoruz, size yapılan kızlık zarı diktirme ve kürtaj gibi mahrem işlemleri ... kayıtlarına işlemiyoruz , zaten ... anlaşmalı değiliz. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya anlatıyor , ... kızlık zarı diken en iyi .. çıkmış birkez , anlatacağız tabiki :)

Esnek kızlık zarı

İstanbul'da hatta dünyanın tamamı göz önüne alınırsa bayanların yaklaşık %5 inde esnek kızlık zarı söz konusudur , yani kızlık zarının ortasında normalde bulunan ve adet kanamasının akmasını sağlayan delik çok daha büyük oluyor , penis bu delikten geçerken zarda sadece ayrışma olur ve gerçek bir yırtılma olmaz , dolayısı ile kızlık zarı kanaması ya hiç olmaz yada çok az olduğu için penise bulaşır ve anlaşılmaz . Esnek kızlık zarına sahip bayanlar sıklıkla kızlık zarı yırtılmış ve bakire olmayan bayanlarla aynı katogoride değerlendirilir ve bu sorunu çözmek için birçok bayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirmek için jinekolog muayenehanelerini arıyorlar.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Bekaret tamiri konusunda İstanbul'da sonuca yönelik en çok sorulan ve merak edilen konu kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılırmı şeklinde olandır , zaten işlemin yapılma sebebi orijinal bekareti geri kazandırmak olduğuna göre cevap olarak kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz diyebiliriz. Zaten bir hastada bile önceden dikildiği anlaşılacak olsa herhalde gazetelerin 3. Sayfalarında birçok kızlık zarı dikim haberi olurdu. Allaha şükür diyelim 30 yıldır bu işi yapıyoruz ve bir hastamız bile olumsuz olarak bize geri dönmedi, bilakis çok kere isimsiz çiçekler , türkiyenin birçok ilinden isimsiz tatlılar geliyor , kimden geldiğini araştırmıyoruz bile, anlıyoruz ki bir kızlık zarı hastamız daha sınavı geçti :)

Kızlık zarı dikimi fiyatları

2014 ilk aylarında ve nisan başında İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak ... tl seviyesindedir , gerçi mevsime göre ve semtlere kızlık diktirme ücretleri çok değişir ama bu işin gerçek değeri kaç paradır derseniz .... tl arasıdır diyebilirim. Bence uçuk fiyatlar isteyenlere hayır deyin , tabii paranız çoksa bilemem.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa tıp fak 1983
.. İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007
Aman ne olur randevu alarak gelin , çat kapı hasta kabul edemiyoruz , sıradaki hastalar çok kızıyor :)