26 Mart 2014 Çarşamba

Kürtaj Fiyatları

kürtaj
İstanbul 2014 kürtaj fiyatları nekadardır , kürtaj ücretine neler dahildir , kürtaj öncesi muayene ve ultrason ücretlimidir , gebelik testleri adetten kaç gün sonra çift çizgi çıkar , kürtaj sonrası ilk adet kaç gün sonra olur , kürtaj yasasına göre kaç haftadan sonra kürtaj yasağı konmuştur , kürtaj yapan yerler nereleridir , vakumla kürtaj nasıl yapılır , ağrı ve kanama olurmu , kalıcı kızlık zarı yöntemi fiyatı nedir , garantisi varmıdır diyerek hergün yüzlerce hasta arıyor ve bilgi alıyor , istenmeyen gebelikler insanın başına çok sık geliyor ve sıklıklarda tam bir cinsel ilişki olmasa bile korkarak sevişmelerde dahi gebelik olabiliyor , hatta kızlık zarı bozulmadan gebe kalan birçok genç bayan var , kürtaj sonrası kızlık zarlarını tekrar dikiyoruz , size tavsiyem ne olursa olsun tam cinsellik olmasa bile yaklaşık bir cinsel yaşantınızda olsa adet günlerinizi iyi takip edin , birkaç günlük gecikmede hemen bir idrarda gebelik testi yapın , negatif çıkarsa adet görene kadar her gün bir kez tekrarlayın , çift çizgi çıkarsa gebesinizdir , hemen bir karar verin doğuracakmısınız yoksa aldıracakmısınız ? , kürtaj kararı verdiyseniz hiç beklemeden hemen halledin , her geçen gün aleyhinize işler , ayrıca gebelik haftasını yanlışlıkla cinsel ilişkiden itibaren saymaya başlarsanız hesabınız en az 2 hafta eksik çıkacaktır. En önemliside 2014 kürtaj yasasına güre 10 haftadan sonra kürtaj yasağı olmasıdır , bu süreyi bir gün bile geçerseniz tüm jinekologların kapıları yüzünüze kapanır bebeği doğurmaktan başka çareniz kalmaz. Kürtaj fiyatları , kızlık zarı dikimi fiyatı gibi konular ve diğer merak ettiklerinizle alakalı bizi gece gündüz arayabilirsiniz , 0212 227 5519 Turktelekom sabit muayenehane telefonumuz ve 0532 221 3007 Turkcell mobil GSM hattımız her zaman açıktır. Genelde aramalara tecrübeli asistanım Esra Hanım cevap veriyor , şevkatli yaklaşımları , yumuşak uslubu ile sizi rahatlatacaktır. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya kaleme alıyor.

Kürtaj fiyatları

2014 Mart ayı çocuk aldırma fiyatları İstanbul ve Ankara gibi mega kentlerde daha sık olarak hamilelik haftası üzerinden hesaplanıyor , 4 haftalık bir gebelik durumundaysanız ... lira , 5 haftalıksa ... tl , 6 haftalıksa ... lira gibi haftaya paralel bir fiyat artışı ile karşılaşırsınız , pratik bir bilgi olarak beklediğiniz adet günü regl kanaması başlamazsa bu 4 haftalık bir gebeliği gösterir , hamilelik haftaları son adetinizin ilk gününden itibaren hesaplanmaya başlanır. İstanbul'da kürtaj fiyatlarına genellikle muayene ve utrason ücretleride dahil edilir yani bu ön incelemeler için ayrıca para istenmez , ama bebek aldırmak için tercih edeceğiniz anestezi yani uyuşturma metodu masrafınızı arttırabilir , lokal anestezi yani sadece işlem yapılacak olan rahim girişi uyuşturulursa ek bir ücrete gerek yoktur ama genel anestezi ile kürtaj olacaksanız , yani tamamen uyutularak çocuk aldıracaksanız İstanbul'un birçok semtinde ek olarak ... tl gibi bir anestezi parası isteyeceklerdir.

Kürtaj yasası 2014 

2013 yılında yürürlüğe giren kürtaj yasası 2014 mart ayında tekrar güncellenmiştir ve sonuç olarak isteğe bağlı kürtaj için 10 haftalık bir limit belirlenmiştir , 10 hafta dahil olmak üzere isterseniz gebeliğinizi sonlandırabiliyorsunuz , ama 11 haftalık , 12 haftalık , 13 haftalık veya daha ileri bir gebelik varsa bunlara kürtaj yasağı getirilmiştir.

Kürtaj sonrası

Bebek aldırdıktan sonra cinsel ilişki 10 gün yasaktır , kürtaj sonrası ağrı ve kanama pek olmaz , çocuk aldırdıktan sonra ilk adet 40 gün sonra başlar , kürtaj sonrası hamilelik her ana olabilir , önlem alınız.

Düşük hapı

Cytotec ( misoprostol ) ve RU 486 ( Mifepristone ) adlı kürtaj hapı tabir edilen ilaçlar rahimde kasılmalar yaparak düşük eylemini başlatırlar , ama genelde rahim içinde parça kalır ve tekrar kürtaj olmak gerekir , bu tehlikeli komplikasyon dolayısı ile düşük hapları yasaklanmıştır , ek bilgi ve düşük hapı fiyatları için dusuk1.blogspot.com adresine bakabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi :
Dünya üzerindeki en garantili ve doğal kızlık zarı diktirme metodu flep yöntemi ile kalıcı kızlık zarı dikimidir , 25 dakikalık ağrısız bir müdahaleden sonra yürüyerek hayatınıza geri dönersiniz , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? diye soruyorsanız , zarınızın dikilmiş olduğu kesinlikle anlaşılmaz , cinsel ilişkide mutlaka kızlık zarı kanaması olur.

Geçici kızlık zarı dikimi :
Fazla vakti olamayan ve birkaç gün içinde cinsellik yaşaması gereken bayanların tercihidir , dikim sonrası hemen ilişkiye girilebilir , ama 5 günden fazla dayanmaz , oysaki flep yöntemi hayat boyu bekaret sağlar.

Kızlık zarı dikimi fiyatı :
İstanbul'da 2014 yılında kızlık zarı dikimi fiyatı az sayıda jinekolog tarafınca yapılan bir işlem olduğu için çok değişken olabiliyor , genellikle çok yüksek fiyat söyleyenler nadiren kızlık zarı diken ve aslında dikim sonuçları konusunda kendine güveni olmayan jinekologlardır , İstanbul'da bu işlemin ederi ... tl arasıdır , o yüzden aşırı yüksek fiyatlardan ziyade çok sık kızlık zarı diken tecrübeli kadın doğumcuları tercih edebilirsiniz .

Saç ekimi fiyatları

İstanbul ve Ankara'da lüks semtlerde FUE yöntemi saç ekimi fiyatları 3000 tl ile 5000 tl arasında değişmektedir. Kapatılacak alan ve seans sayısı saç ekim fiyatlarını belirlemede önemli bir kriterdir. Saç ekimi konusunda  güvenebilirsiniz :

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet 1983 İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fak ( Tamı tamına 30 yıllık tecrübe konuşuyor :)
Kürtaj merkezi muayenehane  İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007