24 Mart 2014 Pazartesi

Kızlık Zarı Nasıl Dikilir ?

kürtaj fiyatları
İstanbul'da kızlık zarı nasıl dikilir , nekadar sürer , kızlık zarının bozulduğunu nasıl anlarız , kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır, garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi nasıl yapılır , dikilmiş zarla cinsel ilişkiye girilirse kızlık zarı kanaması olur mu, kürtaj fiyatları kaç paradır ? diye soran çok hastamız oluyor, ayrıca kızlık zarı nasıl dikilir videosunu izlemek isteyen birçok insan var , ama kızlık zarı dikimi ve kürtaj gibi son derece mahrem müdahaleleri video çekmek ve youtube.com da yayanlamak tıp etiği açısından son derece yanlıştır , o yüzden biz kızlık zarının nasıl dikildiğini yani hymenoplasti ameliyatının nasıl yaptığımızı ve özelliklerde en garantili olan flep yöntemini teorik olarak anlatacağız ve tarif edeceğiz , bekaret diktirmek isteyen bayanlara rehber olacak bu makaleyi sonuna kadar okuyun , mutlaka kendi durumunuza uygun birşeyer bulacaksınız , ayrıca bize gece gündüz ulaşabilirsiniz , kızlık zarı dikimi fiyatı ve kürtaj fiyatları hakkında geniş bilgi alabilirsiniz , 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 telefonlarımız sürekli açıktır , genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , kendisi kızlık zarı diktime ve kürtaj hakkında size ayrıntılı bilgi verecektir veya telefonu bana bağlayacaktır , ama ben genelde hastalarımla ilgilendiğim için meşgul oluyorum , ama Esra hanım şevkatli uslubuyle sizi rahatlatacaktır ve çeşitli çözümler sunacaktır. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya anlatıyor.

Kızlık zarı nasıl dikilir ?

2014 yılında İstanbul'da en sık uygulanan bekaret diktirme metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , bunun sebebi işlemden sonra 20 gün içinde ful orijinal bir kızlık zarı ortaya çıkması ve cinsel ilişkide mutlaka kızlık zarı kanaması oluşmasıdır. Bunun yanında nadirede olsa eski bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikimi talebide gelmiyor değil ama geçici kızlık zarı dikimi tercih edenler genellikle fazla vakti kalmamış , birkaç gün içinde planlı bir cinsel ilişkiye girecek olan bayanlar oluyor , bu arada flep yöntemi yapıldığında ilk 20 gün cinsel ilişkiye giremezsiniz ama geçici bekaret diktirme işleminden hemen sonra girebilirsiniz , geçicinin kötü tarafı 5 günden fazla dayanmıyor olmasıdır , oysaki kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi cinsel ilişkiye girmezseniz hayat boyu bekaret sağlamaya yetecektir.

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi :
İstanbul ve Ankara'da nerdeyse kürtaj kadar sok yapılan bu yöntemde eski ve yırtılmış olan kızlık zarına işlem yapılmaz , çünkü hymen denilen kızlık zarı yırtıldığı zaman kanat şeklindeki parçalar büzülerek vajina duvarlarına çekilir ve onları tekrar gererek birbirine dikmek pek sağlam olmaz , buna karşılık flep yönteminde vajina yan duvarlarından orijinal kızlık zarı ile aynı dokuya sahip ince bir flep tabakası kaldırılır ve damar yapısı ile beraber kızlık zarı halkasına dikilir , işlem 20 dakika sürer ve lokal anestezi ile sadece vajina bölgesi uyuşturulur , herhangi bir ağrı hissetmezsiniz .

Flep yönteminin avantajları :
1- İşlem 25 dakikada biter ve sonrasında masadan kalkarak , yürüyerek hayatınıza geri dönersiniz , yürüyüşünüzden , hal ve tavırlarınızdan kızlık zarı dikimi yaptırdığınız anlaşılmaz , normal iş yaşamınıza ve sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.
2- Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi sonrası kanama ve ağrı şikayetiniz olmaz , gayet konforludur.
3- Flep yöntemi dikim sonrası 20 gün iyileşme döneminden sonra full orijinal bir kızlık zarı ortaya çıkar , üzerinde ameliyat iplikleri kendiliğinden eriyerek kaybolur ve dikiş izi kalmaz.
4- Kalıcı kızlık zarı dikimi cinsel ilişkiye girmediğiniz müddetçe hayat boyu bekaret sağlar , kendiliğinden bozulmaz.
5- Gerek cinsel ilişkide gerekse ön sevişmede kızlık zarının dikilmiş olduğu kesinlikle anlaşılmaz , cinsel ilişkide zar yırtılır ve mutlaka kızlık zarı kanaması gelir.
6- Birden çok kez kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz .

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kesine yakın olasılıkla anlaşılmaz , dış görünüşü ve cinsel ilişikide fonksiyonları ile tamamen ilk seferki gibidir ve full doğaldır. Cinsel ilişki esnasında ön sevişme ve sürtünme ile kolay kolay yırtılmaz , ama penis vajinaya 2 cm den fazla sokulursa kızlık zarına dayanır , daha ileri itilirsede kızlık zarı yırtılır ve zarın üzerindeki kan damarlarıda parçalanır ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkar. Gerdek gecesi denilen ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması ve kanlı çarşaf ritüelleri tamamen geleneklere uygun olarak deneyimlenir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul ve Ankara'da flep yöntemi garantili ve kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı genellikle .... tl seviyelerindne başlar , ama bazı jinekologlar çok yüksek ücretlerde isteyebilmektedir , sanki açık kalp ameliyatı yapacak gibi kızlık zarı dikimi ücreti istemek bence fırsatçılıktır , bekaret sorunları yanlış ilişkiler yüzünden çok sıkıntı yaşayan genç bayanları bu dertten kurtarmak için alınacak bedel yapılan işle paralel olmalıdır.

Kürtaj fiyatları

İstanbul ve Ankara'da 2014 yılı ilk aylarında kürtaj fiyatları hamilelik haftası dikkate alınarak belirleniyor ve genellikle ... lira olan taban seviyelerinden başlayarak hafta arttıkça fiyatta artar şeklinde formülize ediliyor , en erken hamilelik yani adetin geciktiği ilk günderde 4 haftalık kabul edilen gebelikler için ... lira ise , 5 haftalık gebelikte ... lira , 6 haftalıkta ... lira , 7 haftalık hamilelikte ... lira şeklinde artıyor. Genellikle kürtaj öncesi yapılan kadın doğum muayenesi ve ultrason için ayrıca para istenmiyor. Bu arada şunuda hatırlatalım 2014 kürtaj yasasına göre 10 haftadan daha büyük gebeliklerin sonlandırılması yasaklanmış durumdadır , yani 11 haftalık gebelik , 12 haftalık , 13 haftalık , 14 haftalık ve daha ileri hamileliklerde kürtaj yasağı vardır.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul'da 2014 yılında FUE yöntemi saç ekimi fiyatları sıklıkla ... lira arasında değişiyor , bu değişimin sebebi ise kapatılacak kel alanın büyüklüğü ve transfer edilecek kök sayısıdır.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa tıp fak 1983 ( 30 yıllık tecrübe :=)
Kürtaj merkezi muayenehane İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007