22 Mart 2014 Cumartesi

Kürtaj Sonrası Kanama

kürtaj sonrası
Kürtaj sonrası kanama olurmu , kürtajdan sonra kanama olmazsa sorun varmıdır , kürtaj sonrası kanama ne kadar olur , günde kaç pet değiştirmek normaldir , çocuk aldırdıktan sonra kanam ne renk gelir , koyu kırmızı kanama , pıhtı düşürmek normalmidir , kürtaj sonrası parça düşebilirmi , kürtajdan sonra ağrı olurmu , çocuk aldırdıktan sonra cinsellik kaç gün sonra olabilir , 2014 yılı istanbul kürtaj fiyatları kaç paradır , vakum kürtaj nasıl yapılır , kanama olurmu , genel anestezi ile kürtaja gerek varmıdır , lokal anestezi yeterlimidir , garantili flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı nekadardır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? gibi birçok sual her gün telefonumuza geliyor. İstenmeyen gebeliği ilk defa yaşayan bayanlar bu sürprizi büyük bir panikle karşılıyorlar , ben bunu çok normal karşılıyorum , hanımla flört döneminde bizimde başımıza gelmişti , ama sanırım siz o zamanlar henüz doğmamıştınız bile :) , yıllar nekadar çabuk geçti değilmi , günü şu anda yaşamak lazım , sizi ne mutlu edecekse onu yapın , inanın bu durum hayatın bir parçası ve birçok hanımın başına geliyor , kızlık zarı yırtılmasıda aynı şekilde değerlendirilebilir , insan doğasının en önemli motifi olan üreme içgüdüsü sizi yanlış kişi ilede yakalayabilir , daha sonradan yolunuza başkası ile devam etmek istemeniz , beyaz bir sayfa açmanız , fabrika ayarlarına geri dönmek istemeniz çok normal , utanmanıza hiç gerek yok , nasıl ki burun estetii yaptırmak normalse en sık yapılan vajina estetik müdahale olan kızlık zarı dikimide aynı oranda normaldir, beyaz atlı prensiniz için yaptığınız bu hazırlık aslında ilişkinize ne kadar değer verdiğiniz gösterir , birde olaya bu açıdan bakın. Kürtaj ve kızlık zarı dikimi hakkında sormak istedikleriniz için bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 - 0532 221 3007 telefonlarımızı gece gündüz arayabilirsiniz , genelde telefonlara full tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , şevkatli yaklaşımları sizi rahatlatacak ve yüreğinize su serpecektir , bu arada tüm gçörüşmeleri gizli tutuyoruz , sesinizi kalite standartları açısından kaydetmiyoruz , yapılan işlemleri ... kayotlarına işlemiyoruz , zaten... anlaşmalı değiliz , özel çalışıyoruz . Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya anlatıyor, Uzman Jinekolog Operatör Doktor , 30 yıllık mesleki tecrübe :) WhatsApp , Facebook , Viber , Twitter engellense bile bizde hala açık .

Kürtaj fiyatları

2013 yılı ilk çeyreğinde İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında ve Ankara'da kürtaj fiyatları geleneksel olarak hamilelik haftanıza göre hesaplanır , ilk hamilelik belirtisi olan adet gecikmesi ortaya çıktığında 4 haftalık hamilesinizdir ve İstanbul'da 4 haftalık gebeliği ... liraya sonlandırabilirsiniz , 5 haftalıksa ... lira , 6 haftalıksa ... tl , 7 haftalıksa ... lira , 8 haftalıksa ... lira , 9 haftalıksa ... tl , 10 haftalıksa ... tl diye kürtaj fiyatları karşınıza çıkacaktır. Kürtaj öncesi yapılan muayene ve ultrason gibi jinekolojik check-up ve gebelik haftasının günü gününe tespitine yönelik işlemler genelde ücretsiz olarak sunulur.

Kürtaj sonrası kanama

2014 ve öncesindeki 2000 'li yıllarda yaygın olarak en sık kullanılan gebelik sonlandırma metodu olan vakum kürtajda rahim içi kazıma yapılmadığı için , hatta rahim içine herhangi bir şekilde müdahale edilmediği için kürtaj sonrası kanama  pek olmaz , belki birkaç damla gelebilir ilk günlerde hepsi okadar , nadirede olsa kürtajdan sonra pıhtı şeklinde eski kan gelebilir , hafif koyuda olabilir ama merak etmeyin eski metod kürtajlardaki gibi pet dolusu kanamalar hiç olmaz. Kürtaj sonrası ağrıda pek olmaz. Kürtaj sonrası cinsel ilişkiye 10 gün sonra girebilirsiniz , bebek aldırdık 40 gün sonra yeniden adet görmeye başlayacaksınız.

Kürtaj yasası 2014

Bu sene yani 2014 yılında güncellenen kürtaj yasasına göre gebelik sonlandırmak için 10 hafta süre verilmiştir , ilk 4 hafta zaten normal adet sonrası dömen olduğu için size karar vermek için 5-6 hafta kaldığını unutmayın , 10 haftadan sonrasına , yani 11 haftalık gebelik , 12 haftalık gebelik ve daha ileri gebelikleri içinde kürtaj yasağı konmuştur , 10 haftadan sonra kürtaj ve Twitter yasaklanmıştır, yakında korkarım facebook , youtube ve hatta elektrik kullanmak bile yasaklanabilir , yolsuzluk ve rüşvet tapelerini dinlemek için kendi elektriğinizi üretmek zorunda kalabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi

2014 yılında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi son derece popüler hale gelmiştir , kızlık zarı dikimi sadece genç hanımları ilgilendirdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz , 40 yaşın üzerinde hastalarımız bile kızlık zarı diktirmeye gelmeye başladılar , demekki artık insanlar ruhen ve bedenen arınmaya daha fazla önem vermeye başladılar , ayrıca bu işlemi sadece evlilik hazırlığı için değilde eski ilişkilerin izlerini silmek için yaptırmak isteyenlerde sıklıkla çıkmaya başladı. Gerçektende bekaret diktirmek en sık yapılan vajinal estetik operasyondur. Kızlık zarı tamirinde garanti verilebilen tek yöntem flep yöntemidir , 20 günde iyileşir ve sonrasınca cinsel işilkiye girilince zar yırtılır ve kızlık zarı kanaması olur.
Kızlık zarı dikimi fiyatı 2014 yılında İstanbul ve Ankara'da yaklaşık olarak .... tl civarındadır.

Saç ekimi

2014 yılında ilk aylarda büyük talep gören FUE yöntemi saç ekimi fiyatları kapatılacak saçsız alanın boyutuna göre değişmekle beraber ihtiyaç duyulacak seans adedine daha fazla bağımlıdır , İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında yaklaşık olarak .... tl civarı saç ekimi ücretleri ile karşılaşırsınız.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 ( tam 30 yıllık tecrübe :=)
Kürtaj merkezi muayenehane  İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007
Lütfen randevu alarak geliniz , günde 10 hastadan fazla hasta kabul edemiyoruz :)