17 Mart 2014 Pazartesi

Kızlık Zarı Bozulmadan Hamile Kalınır mı ?

kürtaj fiyatları
Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı diye bir çok hastamız soruyor , evet kalınır , 2014 yılında telefonla arayanlar kürtaj fiyatları nekadardır , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme fiyatı kaç para diye merak ediyorlar genelde arada bakire iken gebe kalınırmı diyenlerde olmuyor değil , gerçekten teorik olarak imkansız gibi görünen bu durum çok sık karşımıza çıkıyor , başına bu durum gelen bayanlar sanıyorum. Gerçek bir cinsel ilişki olmadan sadece penisin bacak arasına sürtmesiyle ortaya çıkan ve halk arasında " zevk suyu " denilen penisten dış ortama çıkan prostat sıvısında bulunan sperm hücrelerinin uzun bir yolculuğa çıkıp küçük dudaklar bölgesinden kızlık zarı deliklerini geçerek vajina kanalını boydan boya geçmesi ve rahme ulaşması , üstüne üstlük yumurtayıda döllemesi tabiatın inanılmaz bir mucizesidir. Sizinde benzer bir durumunuz varsa her an gebe kalabileceğinizi unutmayın ve gerekli önlenleri alın derim. Konuyla ilgili bizi gece gündüz arayabilirsiniz , 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 telefonlarımız sürekli açıktır. Genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , şevkatli yaklaşımları sizi rahatlatacaktır eminim. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya söylüyor.

Kızlık Zarı Bozulmadan Kürtaj Nasıl Yapılır ?

2014 yılı İstanbul'daki kürtaj merkezi muayenehanemize çok ilginç vakalarda geliyor , kızlık zarı bozulmadan hamile kalan bayanların tama yakını kürtaj olmak istiyor , esnek kızlık zarına sahip bayanlarda işimiz çok kolay oluyor ve kızlık zarı bozulmadan kürtaj yapılabiliyor , ama diğer kızlık zarı çeşitlerinde çare yok , kızlık zarı en uygun yerinden kesilip kürtaj işlemi tamamlandıktan sonrada kalıcı kızlık zarı dikimi yaparak operasyonu tamamlamak mümkün olur.

Kürtaj fiyatları

İstanbul Bakırköy , Zeytinburnu , Kadıköy , Ataşehir , Şişli , Gaziosmanpaşa , Avcılar semtlerinde , ayrıca Ankara'da birçok kürtaj merkezi muayenehanelerde kürtaj fiyatları hamilelik haftasına göre değişiyor , genelde en küçük gebelik olan 4 haftalık hamilelikler... liraya sonlandırılabiliyor , 5 haftalıksa ... lira , 6 haftalıksa ... lira , 7 haftalıksa ... tl seklinde yükseliyor.

Kürtaj yasası 2014

2014 kış aylarında yeniden düzenlenen kürtaj kanununa göre 10 haftaya kadar isteğe bağlı gebelik sonlandırmak serbest bırakılmış olup , 11 haftalık gebelik , 12 haftalık , 13 haftalık ve daha ileri hamileliklere kürtaj yasağı konmuştur.

Kızlık zarı dikimi fiyatları

2014 yılı İstanbul ve Ankara'da garantili kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı yaklaşık olarak ... tl civarıdır. Jinekologlara göre çok farklı kızlık zarı diktirme fiyatıyla karşılaşabileceğinizide hatırlatalım.

Saç ekimi fiyatları

İstanbul Avrupa yakası ve diğer yakada , Ankara ve birçok metropolde fue yöntemi saç ekim fiyatları ekilecek kök adedine göre ve seans sayısına göre değişir ama ortalama olarak .... tl arasıdır diyebiliriz.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 ( 30 yıllık tecrübe :)
Kürtaj merkezi muayenehane İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007