16 Mart 2014 Pazar

Kürtaj Fiyatı

kürtaj fiyatları
Kürtaj fiyatları , İstanbul Bakırköy , Kadıköy , Zeytinburnu , Ataşehir , Gaziosmanpaşa, Şişli , Avcılar ve Ankara'nın merkezi semtlerinde ... lira gibi taban ücretlendirmeden başlayıp hamilelik durumunuza göre haftaya paralel şekilde yükselir , aktif cinsel yaşamda olan bayanlar adet dönemlerini sürekli takip ederler , olması gereken regl kanaması başlamayınca idrarda yapılan gebelik testi pozitif çıkarsa en az 4 haftalık bir gebeliği işaret eder ve bu dönemde en düşük kürtaj fiyatları geçerli olur , ama 5 haftaya ilerlemiş hamilleiklerde ... lira , 6 haftalık gebelikse ... lt , 7 haftalıksa ... lira şeklinde fiyatlarda yükselir , çocuk aldırma konusunda kafanızda fikir netse fazla beklemeden vakumlu kürtajla kurtulmanızı tavsiye ederim , bu yazımızda 2014 kürtaj yasasına göre kaç haftalık gebelikten sonra kürtaj yasağı başlıyor anlatıyoruz , ayrıca vakumla kürtaj nasıl yapılır, kürtaj nedir, kısaca özetliyoruz kürtaj videosu izlemenize gerek kalmadan , kürtaj sonrası cinsel ilişki kaç gün sonra olabilir bilgi veriyoruz, ayrıca çok merak edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatlarınıda açıklıyoruz , birde kadınlarda saç ve kaş ekimi konusundada sizi aydınlatmaya çalışıyoruz. Kürtaj ve kızlık zarı diktirme konularına merak ettiğiniz herşeyi bize iletebilirsiniz , 0212 227 5519 - 0532 221 3007 telefonlarımız sürekli açıktır , gece gündüz arayabilirsiniz hiç farketmez , telefonlara genelde kürtaj konusunda tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , sıcak sohbeti içinizi rahatlatacak , yada telefonu banada bağlatabilirsiniz. WhatsApp , SMS , Viber , Facebook messenger kanallarındanda bize ulaşabilirsiniz , Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya yazıyor.

Kürtaj fiyatları

Kürtaj fiyatlarının gebelik haftasına göre ne şeklide değişime uğradığını yukarıda ayrıntılarıyla bildirdik , kürtaj fiyatı kadınlar kulübündede çok konuşuluyor , bize ulaşan ilgili sorulardan biride kürtaj önces yapılan jinekolojik muayene ve ultrason için ayrıca ücret alınırmı şeklindedir , ama merak etmeyin bebek aldırmak için hangi jinekoloğa giderseniz gidin , sizi önce muayeneye alır ve ardından ultrason yapar , böylece kadın hastalıkları açısından bir probleminiz varsa size bildirilir , ayrıca ultrasonla gebelik haftanız çok net bir şekilde hesaplanır ve yasal süreyi geçip geçmediği tespit edilmiş oluır. Merak etmeyin hiç bir kadın doğumcu kürtaj öncesi muayene ve ultrason için ayrıca para istemez , ama istisnai jinekologlar labileceğinide kulak ardı yapmayın. Kadınlar kulübüne göre kürtaj fiyatları .... piyasanın 4 katı seviyelerindedir , ama şunu unutmayın sizi lüks binalar değil jinekolog doktorlar kürtaj eder ve kadın doğumcunun deneyimi herşeyden değerlidir. Ayrıca cvp kürtaj fiyatları nedir forum şeklindeki soruların cevabıda İstanbul'da ... liaradan başlar şeklindedir.

Hamilelik belirtileri

2014 yılında istanbul'da ve Ankara'da bilinen en önemli hamilelik belirtisi klasik kitaplarda yazdığı gibi adet gecikmesidir , olması gereken tarihten 3 günden daha fazla bir süre geçmesine rağmen hala regl olmadıysanız büyük ihtimalle hamilesinizdir , onun dışında Türk filmelerinde Türkan Şoray , Hülya Koçyiğit veya Hülya Avşardan bildiğimiz baş dönmesi , aşerme , bulantı kusma gibi belirtiler herkeste olmayabilir , bazı bayanlarda memelerde şişme ve dokgunluk hissi çok olur , bazılarındada kalça kemiklerinde ayrışma ağrıları olur , cinsel istek artması sık rastlanır. Ama en iyisi siz eczaneye gidin ve basit bir gebelik testi alın, çift çizgi varsa zaten kesin hamilesinizdir.

Gebelik testleri

Hamilelik testlerindede en basiti en kullanışlısıdır kuralı geçerlidir , gebelik testi fiyatları yaklaşık 15 tl gibi çok ucuzdur , birkaç damla idrarla yapabilirsiniz , biri silik bile olsa çift çizgi çıkıyorsa bu sizin bebek beklediğinizi gösterir. Şunuda unutmayın adetinizin geciktiği ilk günlerde idrarda gebelik testi negatif yani gebelik yok şeklinde çıkar , gebelik hormonu HCG idrara geç ulaşır , ama siz birkaç gün sonra yine tekrarlayın . Nadiren gebeliğin olup olmadığının çok önemli olduğu durumlarda kanda gebelik testide yapıyoruz , Beta HCH testi olarak bilinen bu gebelik testi adet gecikmesinden 3 gün önce bile eğer gebelik varsa gösterir. Kanda gebelik testi fiyatları yaklaşık .. tl dir.

2014 kürtaj yasası

2013 ve 2014 yılı Mart ayında tekrar ele alınıp güncellenen kürtaj yasasına göre kanun maddesinde en geç 10 haftaya kadar isteğe bağlı kürtaj olunabileceğini , 11 haftalık , 12 haftalık ve 13 haftalık gebeliklerde ve daha ileri haftalarda kürtaj yasağı tanımlandığını yazmaktadır. 18 yaşından gün almayanlar anne veya babalarından , evli bayanlarda kocalarından " kürtaj olmasına izin veriyorum " şeklinde bir imzalı yazı getirme zorunluluğu ayrıca mevcuttur.

Kürtaj sonrası

Bebek aldırdıktan sonra bir süre kendinize dikkat edin , özelliklede hijyenik açıdan önem verilesi gereken bir 10 gününüz olacak , bu süre içinde cinsel ilişki içeren birlikteliklerden kaçının , banyonuzu ayakta duş şeklinde yapın , kürtaj sonrası kanama ve ağrı fazla olmaz endiğe etmeyin , işinize gücünüze devam edebilirsiniz , kürtajdan sonra tekrar ne zaman adet görmeye başlarım diye sorduğunuzu tahmin edebiliyorum , yaklaşık 40 gün sonra regl olabilirsiniz. Kürtaj sonrası tekrar çocuk yapabilirmiyim , tekrar gebe kalabilirmiyim , elbette kalırsınız , hemde ne zaman isterseniz olabilir , hatta bize 2 ay ara ile kürtaja gelen bayanlar bile var.

Kızlık zarı diktirme

Flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi :
Kainattaki en garantili bekaret diktirme metodu flep yöntemi kalıcı dikimdir , kısa sürede iyileşir ve full orijinali gibi olur , kimseler dikilmiş olduğunuzu anlayamaz , adeta bakirelik yıllarınıza geri dönmek gibi olan bir gençlik aşısı olarak görenler var , yabancı hastalarımız re-virgin diyorlar. Cinsel ilişkiye girildiğinde penis kızlık zarına dayanır ve bir engelle karşılaşmış olur , daha fala itilirse zar yırtılır ve zarın üzerindeki kan damarları parçalanır , kanama ortaya çıkar , çarşaf batar , klasik gerdek gecesi kanlı çarşaf manzarası tamamen doğal olarak yaşanır. Gerekli durumlarda çift flep hatta 3li flepte yapılabilir.

Geçici kızlık zarı dikimi :
Flep ymntemininin iyileşmesini bekleyecek vakti olmayan bayanlara tavsiye edilebilir , flep metoduna göre bazı dezavantajları vardır , flep yöntemi hayat boyu dayanır kendiliğinden bozulmaz ama geçici dikim 5 günden fazla dayanmaz , flep yöntemi tamamen orijinal bir kızlık zarı olduğu için bakire bir kızın yapabileceği tüm haraketleri yapabilirsiniz , ama geçici dikimde bacaklarınızı aşırı açamazsınız , yüzyüze sevişme pozisyonu kadar açabilirsiniz.

Kızlık zarı diktirme fiyatları :
2014 yılı mart ayı ortalarında ve 2013 yılı son aylarında İstanbul ve Ankara'da gerek flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme , gerekse geçici dikim taban fiyatları yaklaşık .... lira civarıdır.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet İ.Ü. Cerrahpaşa Tıp Fak 1983 ( 30 yıllık tecrübe :)
Kürtaj merkezi muayenehane  İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007