12 Mart 2014 Çarşamba

Kürtaj Fiyatları

kürtaj
Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya bildiriyor, 12 mart 2014 kürtaj fiyatları İstanbul Avrupa yakasında Bakırköy , Zeytinburnu , Gaziosmanpaşa , Şişli , Anadolu yakası Ataşehir , Kadıköy ve Ümraniye'de gebelik haftası dikkate alınarak hesaplanıyor , hamileliğin ilk belirtisi olan adet gecikmesi olduğunda 4 haftalık kabul edilen gebelik İstanbul 'da ... liraya sonlandırılanilir , 5 haftalık bir hamilelikse ... tl , 6 haftalıksa ... lira , 7 haftalık gebeliktede ... lira şeklinde ücretlerde artıyor. Ama 10 haftadan sonra aldıramazsınız , 2014 kürtaj yasasına göre en geç 10 haftaya kadar çocuk aldırabilirsiniz , 11 haftalık veya 12 haftalık ve daha ileri gebeliklerde kürtaj yasağı vardır. Vakum kürtaj ücretleri ve flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı ayrıntıları için bizi gece gündüz arayabilirsiniz , 0212 227 5519 ve 0532 221 3007 hatlarımız sürekli açıktır , sıklıkla telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , konuya hakim olduğu için sorularınıza mustakilen cevap verecektir , yada telefonu bana bağlattırın detayları konuşalım.

Kürtaj fiyatları

Çocuk aldırma ücretlerinin 2014 yılı için nasıl belirlendiğini giriş paragrafında ayruntılı anlattık , kürtajdan hemen önce kadın doğum muayenesi ve ultrasona girersiniz ama merak etmeyin , bu öncül incelemeler için ücret ödemezsiniz.

Kürtajda anestezi çeşidi

En güvenli kürtaj çeşidi olan vakum kürtaj tama yakın vakada lokal anestezi altında yapılır , yani sadece işlem yapılacak olan rahim girişi uyuşturulur , bilinciniz açık olur , iyi haber lokal anestezi için ücret istemezler .
Tamamen kürtaj olacak hastanın inisiyatifine bırakılan anestezi seçiminde genel anestezi ile kürtaj olmayı tercih ederseniz İstanbul'da ve Ankara'da birçok kürtaj merkezi muayenehanede ek olarak .... tl gibi ek bir ücret istenir.

Kürtaj yasası 2014

2013 ve 2014 yılında yeniden düzenleme yapılan kürtaj yasası istenmeyen gebeliklerin sonlandırılmasına 10 haftalık bir kısıtlama getirmiştir , 11 hatalık , 12 haftalık ve daha ileri hamileliklere kürtaj yasağı getirilmiştir.

Kürtaj sonrası

Bebek aldırdıktan sonra 10 gün cinsel ilişki yasaktır , banyo bu süre zarfında ayakta yapılmalıdır , küvete oturmak sakıncalı olur , kürtaj sonrası ağrı ve kanama pek olmaz , çocuk aldırdıktan sonra ilk adet yaklaşık 40 gün sonra olacaktır.

Kızlık zarı dikimi

Kalıcı kızlık zarı dikimi :
2014 yılında en sık yapılan bekaret tamiri metodu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir. Gerçekten full garanti isteyen bayanlar bu tekniği tercih ediyor , dikişler 20 günde eriyerek kayboluyor , ve kızlık zarı tamamen orijinal görünümünü kazanıyor , cinsel ilişkiye girildiğinde mutlaka kanama olur, gerdek gecesi olması gereken tüm ritüel gerçekleşir.

Geçici kızlık zarı dikimi :
İstanbul'da 2014 yılında flep yöntemi iyileşme süresini bekleyecek vakti olayan bayanlar tercih eder , dikildikten sonra hemen , yada 5 gün içinde ilişkiye girilir.

Kızlık zarı dikimi fiyatları :
İstanbul ve Ankara'da yaklaşık .... lira civarına kızlık zarı diktirebilirsiniz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
Mezuniyet 1983 Cerrahpaşa tıp Fak
Kürtaj merkezi muayenehane İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007