11 Mart 2014 Salı

Kızlık Zarı Diktirme Fiyatı

kızlık zarı dikimi
Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul 2014 yılı mart ortalarında ... lira ücret seviyelerinden başlayıp jinekoloğun insafına göre veya muayenehanenin bulunduğu semte göre değişebiliyor. Bekaret diktirme konusu kadın doğum branşında son zamanlarda oldukça popüler oldu , hatta kürtaj olmak isteyen kürtaj fiyatlarını öğrendikten sonra birçok bekar bayan , yeni bir beraberliğe hazırlık durumu varsa aynı seansta flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimide yaptırmak isteyebiliyorlar . Bu arada çok merak ettiğinizi bildiğim , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenler gerdek gecesinde kanama ve kanlı çarşaf deneyimi yaşarlarmı anlatıyoruz. Kızlık zarı dikimi ve kürtaj fiyatları hakkında tüm sormak istedikleriniz için bizi arayabilirsiniz , 0212 227 5519 turktelekom sabit numaramız ve 0532 221 3007 turkcell mobil gsm hattımız gece gündüz açıktır , genelde telefonlara tecrübeli asistanım Esra hanım bakıyor , konuya vakıftır ve istediğinizi sorabilirsiniz , yada olmadı bana bağlattırın telefonu banada sorun. Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya bildiriyor.

Kızlık zarı diktirme

İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu yakasında bekaret diktirmek isteyen bayanların çoğu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimini tercih ediyor , sanırım eski defterleri kapatmak ve hayata beyaz bir sayfa açmak için filmi geri sarmanın en iyi yolu İlişkiden kalan izleri kalıcı olarak yok etmekten geçiyor. Bakirelik yıllarına geri dönüp aşk hayatına bir şans daha vermek insana psikolojik artılarda veriyor. Hatta yüksek özgüven seviyesi.

Flep yöntemi

Kalıcı kızlık zarı dikiminin tıbbi adıdır , vajina dokusundan ince bir mukoza tabakası serbestleştirilip kızık zarı halkasına dikilir , mukoza üzerindeki tüm kan damarlarıda aynen yapılan zarın üzerinde aktif kan dolaşımına devam eder. Bunun önemini sanırım anlamışsınızdır , cinsel ilişkiye girildiği zaman kızlık zarı yırtılır ve zarın üzerindeki damarlar parçalanır ve kanama oluşur , kanlı çarşaf geleneği tamamlanmış olur.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Kesine yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa kimse yaptırmazdı. Özellikle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı 20 günden sonra full orijinal hale gelir.

Jinekolog Op. Doktor Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
 İstanbul
0212 227 5519 - 0532 221 3007